»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Damian Szwarnowiecki wygrał Puchar Europy TOP w Pradze
2012-08-07

Damian po nieudanym występie we Wrocławiu wygrał Puchar Europy w Pradze. Dzięki temu ma pełną kwalifikację na Mistrzostwa Europy Juniorów, które odbędą się we wrześniu w Chorwacji.

W pierwszej walce Damian trafił na rozstawianego zawodnika z Niemiec Maurice Decha, który przez dwa tygodnie trenował we Wrocławiu. Niezależnie od pojedynków treningowych Damian wygrał przed czasem przez duszenie. W kolejnej rundzie walczył z Rosjaninem Akhmarovem. Był to trudny pojedynek, który został dobrze rozwiązany taktycznie przez naszego zawodnika i na yuko udało się pokonać mocnego judokę z Rosji. W ćwierćfinale było już łatwiej, Damian pokonał pewnie  Szweda Maciasa. W ostatnich swoich pojedynkach pokonał na Ippon reprezentantów Brazylii, najpierw Calo Brigida, a w finale Gabriela Mendesa, który w pierwszej rundzie spotkał się z innym Gwardzistą - Łukaszem Szewczykiem.

Łukasz tego dnia wygrał jedną walkę, dwie przegrywając. Pojedynek repasażowy wygrał z Rosjaninem Simyanem, jednak na kolejny sił nie wystarczyło.

W turnieju startowali także Arek Makarewicz, Rafał Kozłowski, Karol Kurzej oraz Mateusz Kwiatkowski, ale bez sukcesów.

Turniej był mocny, oprócz europejskiej czołówki startowali reprezentanci Brazylii oraz Korei.

Teraz Damian wraz z Piotrkiem Płońskim, Urszulą Hofman i Sebastianem Marcinkiewiczem trenują w Japonii, natomiast pozostali nasi Juniorzy biorą udział w zgrupowaniach Kadr w Polsce.


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio