»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Michał Pańko wygrał Puchar Polski w Luboniu, dobra postawa naszych judoków!
2013-03-17

W sobotę 16. marca w Luboniu koło Poznania odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów. Nasi zawodnicy z tej grupy wiekowej mogli zweryfikować swoją wiedzę na temat nowych zasad walki wprowadzonych w tym roku.

Najlepiej poradził sobie Michał Pańko, który nie dał szans swoim rywalom w kategorii do 90 kg i jest jednym z faworytów do tytułu Mistrza Polski. Podobnie jak jego kolega klubowy Rafał Kozłowski, który zajął miejsce trzecie w tej samej kategorii wagowej. Na specjalne wyróżnienie zasługuje Arek Kisielewicz, który wygrał 5 walk. W pojedynku o brązowy medal prowadził walkę na waza-ari jednak popełnił błąd i otrzymał hansokumake za złapanie za nogi.

Od hansokumake w pierwszej wadze zawody rozpoczął Patryk Iwaszkiewicz jednak na szczęście mógł kontunuować walki w repasażach i pewnie pokonując kolejnych rywali wywalczył brązowy medal.

Cieszy postawa Kacpra Kazimierowicza oraz Tomka Piotrowskiego, którzy wrócili po kontuzji. Kacper zajął trzecie miejsce pokonując w walce o medal kolegę klubowego Mateusza Kwiatkowskiego. Piotrek nie czuł się na macie pewnie i ostatecznie wywalczył siódmą lokatę.

W turnieju startowały dwie dziewczyny - Ula Hofman zajęła 3 miejsce w kat. 70 kg a Dominika Jankowiak 5 miejsce w kat. 48 kg przegrywając bardzo zaciętą walkę o brązowy medal w dogrywce.

Był to sprawdzian, który wypadł bardzo pozytywnie. Jeśli nasi judocy przepracują okres do Mistrzostw Polski to możemy liczyć na kilka medali.


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio