»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Świetny występ naszych kadetek!
2013-04-01

W ubiegły weekend odbył się Puchar Europy Juniorek Młodszych w Kijowie, w którym udział wzięły dwie zawodniczki naszego klubu – Ania Dąbrowska i Dominika Jankowiak. Ania zdobyła brązowy medal, natomiast Dominika wywalczyła miejsce piąte.

Ania wygrała 5 walk – z zawodniczkami z Izraela, Ukrainy (2), Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Nasza młoda judoczka wyróżniała się nie tylko pięknym rzutem uchi-mata -w walce o medal wykonała skutecznie ouchi-gari (na waza-ari) a kontynuując walkę w parterze złapała trzymanie i nie dała rywalce szans na wyjście. Tego dnia nie pokonała jedynie jednej z reprezentantek gospodarzy.

Dominika zaczęła turniej od porażki przez duszenie. Na szczęście nie została wykluczona z dalszych walk po skutecznie założonym duszeniu przez reprezentantkę Niemiec. W repasażach dwie wygrane – z zawodniczkami z Ukrainy i Azerbejdżanu. Nie były to łatwe walki – obie zakończyły się zwycięstwem poprzez większą ilość otrzymanych przez rywalki kar shido. Niestety walkę o medal Dominika przegrała, ale piąte miejsce jest dużym sukcesem.

Brawa dla obu zawodniczek!


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio