»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Udane Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
2013-04-11

W ubiegły weekend w Kątach Wrocławskich odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Nasza sekcja zdobyła 5 medali, Mistrzem Polski drugi raz z rzędu został Piotr Płoński, który nie miał większych problemów w kat. do 73 kg.

Srebrny medal zdobyła Kamila Wasek, która nawet prowadziła walkę finałową z Martą Rózgą z Łodzi, jednak ostatecznie przegrała na Ippon. Medale brązowe wywalczyła Klaudia Kurzej, Emilia Szwiec oraz Krzysiek Latocha, obecnie odnajdujący się bardziej na matach BJJ.

Szkoda dobrze przygotowanych do turnieju Grześka Gajerskiego, Bartka Olczaka i Maćka Kubickiego. Grzesiek prowadził równorzędną walkę półfinałową, ale został rzucony na ura-nage. W walce o medal dał się zaskoczyć na tai-otoshi z pierwszego uchwytu i było po walce. Bartkowi po ciężkich walkach eliminacyjnych zabrakło zdrowia w pojedynku o medal. Najbliżej był Maciek, który w fazie grupowej prowadził na waza-ari z późniejszym finalistą Kamilem Niedzielą jednak pół minuty przed końcem dostał hansoku-make.

Ponadto piąte miejsca zdobył Marcin Kusz oraz Rafał Wituś.

Kolejny weekend należy do Juniorów, czekamy :-)


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio