»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Piąte miejsce Julii Jaroszewskiej w Pucharze Europy
2018-05-20

Życiowy sukces osiąfnęła dziś Julia Jaroszewska, która wywalczyła piąte miejsce w Pucharze Europy Kadetek. Zawody kończy z niedosytem, bo dziś walczyła bardzo dobrze i stać ją było na medal! Julka wygrała trzy walki (z Reprezentantkami Włoch, Austrii i Słowenii), przegrała w drugiej rundzie z Rosjanką oraz w walce o brązowy medal ze Słowenką. Po problemach zrowotnych wróciła na matę bardzo zdeterminowana i dobrze przygotowana. Dzięki dzisiejszemu sukcesowi ma połowiczną kwalifikację do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Bośni i Hercegowinie.

Cała drużyna naszego klubu zaprezentowała się bardzo dobrze. Widać postępy oraz "adaptację" na zawodach tej rangi. Nasi zawodnicy coraz częściej wygrywają pojedynki i prowadzą wyrównane walki.

Dawid Hypta zajął miejsce dziewiąte, dochodząc do ćwierćfinału. Później jednak przegrał dwa pojedynki i nie przebił się do pierwszej "siódemki" turnieju. 

Reszta zawodniczek i zawodników nie zajęło czołowych miejsc. Po jednym pojedynku wygrali: Olek Raczek i Oliwia Woźniczka. Na wyróżnienie za dobre walki zasługują także Arek Waniszewski, Paulina Zarychta, Igor Błaszczak i Oliwia Szczepanowska.

Teraz czas na dwudniowy camp z najlepszymi zawodnikami z Europy i za dwa tygodnie najważniejsza impreza w roku - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych).

Dziękujemy za pomoc sponsorom:


Agrofoto.pl

Muszynianka

Druck.pl

Epore


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio