»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Warunki organizacji obozu letniego judo w Chłapowie.
2020-06-03

 Dzień dobry,

znamy już wszystkie informacje dotyczące warunków organizacji obozu letniego judo w Chłapowie.

INFORMACJE OGÓLNE

1. zostanie ograniczona liczba uczestników do około 2/3. Na chwilę obecną nie ma wolnych miejsc na żaden z turnusów, ale do piątku sytuacja może się zmienić. Do piątku można zrezygnować z udziału w obozie i zaliczka zostanie zwrócona. Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w obozie, prosimy o kontakt z trenerem danej sekcji, zostanie utworzona lista rezerwowa. Od soboty rezygnacja z udziału będzie możliwa bez zwrotu zaliczki.

2. udział w obozie gwarantuje wypełnienie i przekazanie trenerowi karty obozowej oraz wpłata zaliczki. W związku z koronawirusem, potrzebna jest zgoda COVID-19-zgoda-obozowa, dostępna na stronie w zakładce do pobrania. Jedna zgoda wystarczy dla rodzeństwa, ale proszę wpisać imiona dzieci.

3. oprócz wyżej wymienionych dokumentów potrzebne są ważne badania sportowo-lekarskie. Można je wykonać u lekarza rodzinnego lub w przychodni sportowo-lekarskiej. Jeśli będzie problem z rejestracją, prosimy dzwonić do doktora Leszka Kokoszki, nr 695 980 170.  Prosimy o rejestrację jak najszybciej, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę!

4. oprócz rzeczy, które zostały wskazane na www.zabawajudo.pl w zakładce obozy, prosimy żeby dzieci wzięły ze sobą maseczki ochronne. Dobrze, jakby dzieci miały żel lub płyn do dezynfekcji rąk.

5. wyjazd - dzieci jadą autokarem, będą potrzebowały maseczki. Rodzice na zbiórce nie mogą wchodzić do autokaru, przed wejściem do autokaru dzieci będą miały mierzoną temperaturę. Jadąc na obóz grupa w czasie postoju powinna być z dala od innych grup, prosimy o zrobienia prowiantu dzieciom żeby nie kupowały produktów na stacjach. Prosimy aby nie dawać dzieciom napojów typu coca-cola, chipsów i innego rodzaju chrupek

6. według przepisów prawnych, rodzice zobowiązują się do odbioru dziecka w ciągu 12 godzin, w przypadku pojawienia się objawów.

ZAKWATEROWANIE I ZASADY FUNKCJONOWANIA NA OBOZIE

1. dzieci będą w pokojach 2-4 osobowych i będą podzielone ze względu na wiek, płeć i grupę treningową.

2. obóz będzie podzielony na grupy 12-14 osobowe, które będą miały przypisanego trenera.

3. budynek będzie spełniał wszystkie normy sanitarne dotyczące utrzymania porządku, dostępu do mydła i płynów dezynfekujących i itd.

4. na stołówce dzieci będą podzielone na grupy żeby zachować odpowiednią odległość od siebie, będziemy jeść bez udziału obcych osób (np. innych grup)

5. nie ma możliwości aby osoba spoza obozu weszła do budynku (brak odwiedzin). W budynku będą jedynie dzieci z naszej grupy.

6. ograniczamy wyjścia do sklepu, które odbywać się będą w grupach raz dziennie, nie będzie wycieczek, dzieci będą miały zajęcia zorganizowane w świetlicy, na boisku lub macie

7. będziemy trenować na macie w Szkole Podstawowej w Chłapowie (Centralny Ośrodek Sportu będzie zamknięty dla Kadr Narodowych), tylko my będziemy korzystać z maty i będziemy dezynfekować matę po każdym treningu, dzieci będą trenować w grupach

8. codziennie rano dzieci będą miały sprawdzaną temperaturę

9. w budynku będzie izolatka dla osoby, u której pojawią się objawy

10. kadra trenerska zostanie przeszkolona w zakresie zagrożenia koronawirusem przez osobę do tego wykwalifikowaną, otrzymamy odpowiednie certyfikaty

11. będziemy mieć podpisaną umową z lekarzem z Centralnego Ośrodka Sportu, który będzie mógł pomóc naszej grupie w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych

12. będziemy wychodzić na plażę, ale nasza grupa będzie miała wydzielone miejsce do plażowania (zorganizujemy taśmy, którymi oddzielimy się od osób trzecich)

13. w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z trenerami.

14 ogólne informacje dotyczące obozu dostępne są na www.zabawajudo.pl w zakładce obozy.


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio