»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Mistrzostwach Europy Kadetów w Sumo
2021-07-23

Kiedy wszystkie oczy skierowane są na Tokio, nasi zawodnicy zdobywają 2 medale Mistrzostw Europy w Sumo!

Brązowy medal Magdalena Jaguś

Brązowy medal Mateusz Sawicki

Magda Jaguś walczyła w kategorii do 60 kg. Pierwszą walkę miała z dziewczyną z Ukrainy, którą wygrała bardzo pewnie. Następnie przegrała z dziewczyną z Węgier, późniejszą złotą medalistką. Walkę o brązowy medal wygrała z zawodniczką z Serbii.
Mateusz Sawicki walczył w kategorii do 75 kg. Ich było 9. Mateusz pierwsza walkę wygrał z Węgrem a następnie z Gruzinem. W półfinale został pokonany przez zawodnika z Ukrainy. Walkę o brązowy medal wygrał z Estończykiem.
Ania, siostra Magdy, także walczyła w kategorii do 60 kg, ale w kategorii wiekowej młodzików. Zajęła 4 miejsce. Warto dodać że Ania jest najmłodszym rocznikiem w młodzikach. Najpierw wygrała walkę z Polką i Węgierką. Później przegrała dwie walki z zawodniczkami z Ukrainy. Po pierwszej rundzie walk nie udało się wyłonić miejsc medalowych dlatego Ania miała jeszcze dwie rudny dogrywek po których uplasowała się na 4 miejscu.
Cała trójka stoczyła mocne walki i pokazała się z bardzo dobrej strony. Dobre wyniki nie były przypadkiem. Wcześniej nasi zawodnicy udowodnili, że są mocni na turniejach ogólnopolskich, natomiast przed turniejem przygotowywali się na zgrupowaniu w Chłapowie pod okiem trenerki Oli Grygiel.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerce


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio