»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Najbliższe zawody dla dzieci i młodzików
2018-05-12

  19 maja (sobota) w Świdnicy odbędzie się Super Liga Judo dla dzieci i młodzików. W niedziele walczyć będą Mastersi oraz Juniorzy Młodsi.

Tydzień później, także w sobotę (26 maja) w hali KS Gwardia Wrocław odbędzie się Wrocławska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Wrocławia w Judo. Zapraszamy dzieci z roczników 2003-2008. Nie ma opłaty startowej, zawody organizowane są przez Miasto Wrocław oraz Dolnośląski Związek Judo. Najlepsi zawodnicy otrzymają medale oraz koszulki. 

Komunikaty obu zawodów znajdują się w zakładce do pobrania.


Muszynianka dalej będzie wspierać sekcję Judo MKS Juvenia Wrocław
2018-05-12

Oficjalnie możemy poinformować, że firma Muszynianka dalej będzie wspierać Judoków MKS Juvenia Wrocław. Otrzymane wsparcie przeznaczymy przede wszystkim na dofinansowanie sprzętu oraz wyjazdów na zawody (w tym Puchary Europy). Dziękujemy za pomoc!!

Jednocześnie zachęcamy do polubienia profilu na Facebookuu firmy Muszynianka oraz Strefa Zdrowia Muszynianki, która jest stroną edukacyjną, związaną ze sportem i zdrowym trybem życia.


Podwójne Drużynowe Mistrzostwo Polski Młodzieży
2018-05-06

Dziś nasze drużyny zdominowały Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży w Judo!

Drużyna męska KS GWARDIA WROCŁAW zdecydowanie zdominowała rywalizację. Oto wyniki meczów:
KS Gwardia Wrocław - UKS 6 Piła 5:0
KS Gwardia Wrocław - MMKS Wojownik Skierniewice 4:1
KS Gwardia Wrocław - AZS Gliwice 4:1
KS Gwardia Wrocław - Koka Jastrzębie 2:3

Drużyna kobiet MKS Juvenia Wrocław wygrała mecz finałowy zdobywając złoto!

Gratulacje!!
Skład podany jest poniżej w wynikach.
 


Sześć medali Indywidualny Mistrzostw Polski Młodzieży
2018-05-05

 Dobre wieści z Piły, gdzie dziś rozegrano Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Gwardziści z Wrocławia zdobyli 4 medale:

Sebastian Marcinkiewicz 🥇
Miłosz Pękala🥈
Kuba Rajtar 🥉
Michał Cepuch🥉
Patryk Kastner V miejsce.
Rafał Wolski VII miejce.

Ponadto dwa medale zdobyły judoczki MKS Juvenia Wrocław:
Dominika Jankowiak🥈
Asia Grasza 🥉
Zuza Jankowiak V miejsce

Ogromne brawa 👏👏👏👏

Szczególne gratulacje dla Kuby Rajtara, który wrócił po kontuzji i zdobył największy sukces w swojej karierze (ostatni medal MP wywalczył 4 lata temu). Dla Asi Graszy także jest to ogromny sukces - pierwszy indywidualny medal Mistrzostw Polski! Kilka razy byłą tuż poza podium. Gratulacje!!

Jutro rywalizacja drużynowa - trzymamy kciuki za drużynę KS Gwardia Wrocław (męska) oraz MKS Juvenia Wrocław (żeńska) 🏆🏆🏆powodzenia! 


Jutro ruszają Mistrzostwa Europy Seniorek i Seniorów w Judo
2018-04-25

W kategorii do 81 kg wystąpi Damian Szwarnowiecki. Pierwszy pojedynek stoczy z László CSOKNYAI, Węgrem, który od kilku lat zdobywa sukcesy na arenie międzynarodowej w Pucharach Europy i Świata. Będzie to ciekawy pojedynek, dotychczas zawodnicy walczyli jedynie raz i górą był Węgier. Wówczas w pojedynku, który wydawał się kontrolowany przez Reprezentanta Polski, Damian zagapił się w parterze i wpadł w trzymanie. Czekamy na rewanż!
Losowania i wyniki na bieżąco dostępne są nawww.ippon.org
link do transmisji on-line http://www.eju.net/calendar/?mode=showLiveTransmission&id=3390

Trzymamy kciuki za wszystkich Biało-Czerwonych! 


Polub nas na Facebooku!
2018-04-19

Chcesz jeszcze szybciej uzyskiwać informacje na temat naszych sukcesów? Polub nas na Facebooku! Zdjęcia, filmy, relacje na żywo. Serdecznie zapraszamy!

www.facebook.com/JudoGwardiaJuvenia


Damian Szwarnowiecki oficjalnie z nominacją na Mistrzostwa Europy Seniorów!
2018-04-19

Damian Szwarnowiecki po otrzymaniu nominacji przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Seniorów, które odbędą się w Tel Avivie w Izraelu 🇮🇱 w ostatnim czasie Damian rzadziej pojawiał się w klubie, przygotowywał się m.in. na campie w Tata (Węgry) oraz obozie Kadry Narodowej. Trzymamy kciuki za udany występ!
Fot: Polski Związek Judo


5 medali Pucharu Polski Juniorów Młodszych
2018-04-15

 W niedzielę odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych. Wszyscy medaliści, a było ich z naszego klubu pięcioro, uzyskali bezpośredni awans do Mistrzostw Polski (Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży). Pozostali zawodnicy muszą ciężko trenować żeby w kolejnym starcie, który odbędzie się za miesiąc, zakwalifikować się do OOM.

Dobre wyniki cieszą, ale pozostaje lekki niedosyt, w szczególności 3 przegrane finały. Nasi Judocy mieli problemy z sytuacjami związanymi ze zmianą przepisów, ale od poniedziałku będziemy poprawiać te elementy. 

Gratulacje dla naszych zawodniczek i zawodników! 


Ania zdobywa medal na Pucharze Europy!
2018-03-23

Ania Dąbrowska zdobywa brazowy medal Pucharu Europy w Bośni i Hercegowinie, wygrała 4 walki i wszystkie przed czasem (na Ippon).
Gratulujemy !!


Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo !
2018-03-23

Najnowsze wieści z Akademickich Mistrzostw Polski w Judo - Białystok 2018!
Wyniki:
-60kg Marek Wawrzkiewicz brązowy medal
-66kg Arkadiusz Makarewicz srebrny medal
-66kg Patryk Kastner brązowy medal
-100kg Miłosz Pękala VII miejsce
-81kg Jakub Rajtar IX miejsce
-52kg Dominika Jankowiak brązowy medal

Do zobaczenia we Wrocławiu :)


3 medale Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów, bezkonkurencyjna Ania Dąbrowska!
2018-03-17

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów za nami. Dziś tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Ania Dąbrowska! Ania potwierdziła swoją klasę i nie dała szans rywalkom w kat. 57kg. Srebrny zdobyla Kasia Brzezińska a brązowy Radosław Stroka. Radek kilkakrotnie był tuż za podium i w końcu udalo się zdobyć upragniony medal. Zasługuje na niego za swoją ciężką pracę. Tuż za podium znalazła sięKatarzyna Śmietana, chociaz zdaniem trenera Zbyszka Zameckiego, medal byl w jej zasięgu.
Wczoraj najlepiej walczył Konrad Szatkowski, który zakończył zawody na 7 miejscu. Bez sukcesu wrócili najmłodsi nasi Juniorzy, Paulina Woźniak, Szymon Strojec i Marcelina Palow, chociaż nie zabrakło im woli walki.

Gratulujemy wyników!


Wyjazd do Tokio 2018 już za nami. Jest co wspominać!
2018-03-09

 Emocje po wyjeździe do Japonii już trochę opadły. Kilka dni temu wrócili starsi zawodnicy, którzy w Kraju Kwitnącej Wiśni spędzili aż miesiąc (o ich wyjeździe napiszemy więcej za kilka dni)...


Srebro Pucharu Europy Damiana Szwarnowieckiego
2018-03-04

 Karol Kurzej oraz Damian Szwarnowiecki walczyli w kat. 81 wkg w Pucharze Europy Seniorów w Pradze.

Damian Szwarnowiecki zdobył srebrny medal na Pucharze Świata w Pradze! Do turnieju było zgłoszonych 299 zawodników z 44 krajów. W kategorii do 81 kg startowało aż 59 judoków! W drodze do finału wygrał 4 pojedynki, wszystkie przed czasem. W światowym rankingu awansował na 37 pozycję. Dzięki wynikowi w Pradze przybliżył się do uzyskania kwalifikacji do kwietniowych Mistrzostw Europy w Izraelu.


Karol Kurzej wygrał swój pierwszy pojedynek na Ippon na rzut yoko-tomoe-nage, walka trwała zaledwie 54 sekundy. W drugim pojedynku rozstrzygnięcie przyniosła dogrywka, w której Reprezentant Francji rzucił Gwardzistę na waza-ari. Tym samym Karol odpadł z dalszej rywalizacji.


dwa medale Pucharu Polski Juniorów
2018-02-28

Pierwszy w tym roku Puchar Polski Juniorek i Juniorów za nami. Startowaliśmy w okrojonym skladzie, bez najlepszych Juniorów, ale za to z ekipą Juniorów Młodszych. Nasi Judocy zdobyli 2 medale:


Oliwia Woźniczka - srebro
Arek Waniszewski - brąz.


Tuż za podium zawody zakończyła Kasia Demska, a siódme miejsce wywalczyła Paulina Woźniak.

Gratulacje!

Już za niecałe 3 tygodnie Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek!


Nowe karty obozowe na obóz letni Judo
2018-02-28

W zakładce do pobrania zamieściliśmy nową kartę obozową (musieliśmy ją zmienić ze względu na obowiązujące przepisy), prosimy o wypełnienie jej przez rodziców, którzy chcą zapisać dzieci na obóz. Przypominamy, że w tym roku są 3 turnusy, ale w obozie weźmie udział mniej dzieci. Ilość miejsc jest ograniczona, już na obóz zimowy zabrakło miejsc.

Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki na konto klubu lub do trenera prowadzącego zajęcia oraz oddanie karty obozowej.

Więcej informacji o obozie znajduje się w www.zabawajudo.pl/obozy.php

Podajemy konto klubu:

MKS JUVENIA WROCŁAW

nr konta: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743

Borowska 1-3 50-529 Wrocław

w tytule proszę napisać imię i nazwisko dziecka oraz "obóz letni 2018" 


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio