»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Start naszych zawodniczek w mocnym turnieju w Niemczech
2013-03-29

Urszula Hofman zajęła V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo w Bad Blankenburg. Ula wygrała cztery walki - z Kanadyjką, Holenderką , Francuzką oraz z vice mistrzynią Niemiec U21 z tego roku z czego trzy przez Ippon, przegrywając 2 pojedynki. Do Niemiec udały się też Karina Gliszczyńska, Aleksandra Hofman, Anna Dąbrowska i Dominika Jankowiak, jednak żadna z pozostałych dziewcząt nie przebiła się do strefy medalowej.


Michał Pańko wygrał Puchar Polski w Luboniu, dobra postawa naszych judoków!
2013-03-17

W sobotę 16. marca w Luboniu koło Poznania odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów. Nasi zawodnicy z tej grupy wiekowej mogli zweryfikować swoją wiedzę na temat nowych zasad walki wprowadzonych w tym roku.

Najlepiej poradził sobie Michał Pańko, który nie dał szans swoim rywalom w kategorii do 90 kg i jest jednym z faworytów do tytułu Mistrza Polski. Podobnie jak jego kolega klubowy Rafał Kozłowski, który zajął miejsce trzecie w tej samej kategorii wagowej. Na specjalne wyróżnienie zasługuje Arek Kisielewicz, który wygrał 5 walk. W pojedynku o brązowy medal prowadził walkę na waza-ari jednak popełnił błąd i otrzymał hansokumake za złapanie za nogi.


Puchar Polski w Pile - zwycięstwo Sebastiana Marcinkiewicza, 5 medali dziewcząt drugiego dnia!
2013-03-10

W Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych rozgrywanym w Pile złoto w kategorii do 66 kilogramów zdobył Sebastian Marcinkiewicz. Zdominował rywali w swojej kategorii wagowej wygrywając zdecydowanie wszystkich 6 walk - 5 na Ippon, jedną na Waza-ari.Drugiego dnia nasze dziewczyny wygrąły klasyfikację pubktową zdobywając aż 5 medali...


Rekrutacja do klasy Judo Gimnazjum nr 37
2013-03-07

Dnia 25 marca o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 37 przy ul. Młodych Techników 58 odbędzie się TEST KWALIFIKACYJNY (sprawnościowy) do Klasy o profilu JUDO dla dzieci z rocznika 2000. Na test należy zabrać krótkie spodenki i koszulkę z krótkimi rękawkami, legitymację szkolną oraz deklarację podpisaną przez rodziców lub prawnych opiekunów dostępną na stronie http://www.wroclaw.pl/system_elektronicznej_rekrutacji__wejscie,1.dhtml lub w sekretariacie szkoły.

W teście mogą wziąć udział także osoby, które wcześniej nie ćwiczyły Judo!

Treningi prowadzi trener Radosław Zamęcki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 


Sukcesy Juniorów Młodszych
2013-03-03

Bardzo dobrze zaprezentowali się Judocy MKS Juvenia Wrocław w Turnieju Międzynarodowym w Spremberg (Niemcy). Najlepszą zawodniczką była Stefania Kotwicka, która w finale pokonała swoją koleżankę klubową Anię Dąbrowską. Drużynowo MKS Juvenia Wrocław wywalczył 3 miejsce...


7. miejsce Damiana Szwarnowieckiego w Pucharze Świata w Warszawie
2013-03-03

7 miejsce w "Turnieju Warszawskim" wywalczył Damian Szwarnowiecki, dla którego był to zaledwie drugi występ w międzynarodowych zmaganiach seniorów. Drugiego dnia zawodów 7 miejsce zdobył Łukasz Błach i były to jedyne punktowane miejsca polskich kadrowiczów. W turnieju wziął udział także Piotr Płoński, jednak przegrał swoją pierwszą walkę z Francuzem Chainem...


Szkolenie dla trenerów
2013-02-28

tytuł: Trening funkcjonalny w sporcie dzieci i młodzieży... 


Kilkoro młodych judoków MKS Juvenia Wrocław wzięło udział w obozie judo w Tokyo.
2013-02-22

Nasi judocy przez 3 tygodnie trenowali w Kodokanie oraz innych ośrodkach treningowych. Od strony sportowej nadzór sprawował trener reprezentacji U18 Janusz Piechna. Zawodnicy i zawodniczki MKS Juvenii Wrocław: Anna Dąbrowska, Urszula Hofman, Sebastian Marcinkiewicz, Kamil Górecki oraz Stanisław Tomaszewski mogli przez 21 dni szkolić swoje judo z najlepszymi zawodnikami...


Nowe przepisy - sprawdź się!
2013-02-22

Zmieniły się zasady walki Judo, proszę poświęcić trochę czasu i przeanalizować sytuacje podane w tym filmiku.
Dyskusja na temat tych zmian jest niepotrzebna, po prostu musimy przestawić się pod kątem tych zmian :-]
http://refereeusb.judobase.org/live/hidden/app/index.html


Relacja z obozu zimowego.
2013-02-17

W dniach 26.01.- 09.02.2013 r w Chłapowie odbyło się zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Dolnego Śląska Juniorów Młodszych oraz Juniorów  w Judo. W tym samym czasie w COS „Cetniewo” we Władysławowie swoje zgrupowanie miała Kadra Narodowa Juniorów i Seniorów Judo z którą nasza kadra wojewódzka miała okazję wspólnie trenować...


Tsukuba University - podsumowanie obozu w Japonii
2013-02-14

W czwartek zakończyło się zgrupowanie zawodników KS Gwardia Wrocław na Uniwersytecie w Tsukubie w Japonii. Trwało 2 tygodnie, w trakcie których nasi judocy mieli możliwość poznać sposób treningu oraz styl walki zawodników jednego z najmocniejszych ośrodków judo w Japonii...


Film o Damianie Szwarnowieckim
2013-02-12


Damian Szwarnowiecki Odkryciem Roku 2012!
2013-01-06

Damian Szwarnowiecki został Odkryciem Roku 2012 w plebiscycie gazety Wrocławskiej!

Jego trener klubowy Zbigniew Zamęcki zajął miejsce IV w Plebiscycie na najlepszego Trenera Dolnego Śląska, natomiast Łukasz Błach uplasował sie na miejscu 10 w Plebiscycie na najlepszego Sportowca Dolnego Śląska.

Gratulacje!

Pełna relacja: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/732945,damian-janikowski-najlepszym-sportowcem-2012-na-dolnym,4,20,id,t,sm,sg.html#galeria-material


Kadry Narodowe
2012-12-23

Podano skład Kadr Narodowych wszystkich grup wiekowych.

Spośród Gwardzistów w Kadrze Seniorów znaleźli się: Krzysztof Kiełbus (60kg), Damian Szwarnowiecki (73kg), Piotr Płoński (73kg). W seniorkach znalazły się Ula Hofman oraz Kamila Wasek. Mamy także wielu zawodników w Kadrze w innych grupach wiekowych.

wszystkie składy podane są na stronie Dolnośląskiego Związku Judo: www.dzjudo.org

Gratulujemy!


Ostatnie turnieje w roku 2012 znów zakończyły się sukcesami! Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów oraz Finał FPD Interligi.
2012-12-02

W sobotę w hali KS Gwardia Wrocław odbyły sie Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo. Wrocławscy Gwardziści walczyli w dwóch składach – pierwszy wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski, natomiast drugi znalazł się tuż za podium, kończąc rywalizację na piątym miejscu.

Swoją reprezentację miał także klub MKS Juvenia Wrocław – dziewczyny zdobyły miejsce trzecie, natomiast chłopcy miejsce piąte. Trzeba dodać, że w drużynie męskiej startowali sami Juniorzy Młodsi, ale stawiali opór starszym Judokom.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio