»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Świetna postawa naszych młodych zawodników w trakcie Mistrzostw Polski Seniorów
2013-10-06

  Bardzo dobrze zaprezentowali się Judocy Gwardii Wrocław w Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów, które w dniach 4-6 odbyły się w Gdańsku.

Najlepiej spisał się Piotr Płoński, który w kategorii wagowej do 73 kilogramów wywalczył srebro. Ponadto tuż za podium znalazł się Michał Pańko (90 kg), siódme miejsce zajął Patryk Iwaszkiewicz (81kg) oraz Łukasz Szewczyk (73kg) a dziewiąte Arek Makarewicz (60kg). Poza tym startował Mateusz Kwiatkowski ale odpadł z rywalizacji w pierwszej rundzie...


Gratulacje dla Maratończyków
2013-09-30

 W ten weekend w Warszawie trener Tomek Hajdrych oraz Zbigniew Zamęcki wzięli udział w Maratonie Warszawskim. Obaj pobili swoje rekordy - trener Tomek 3:18 a Zbyszek 3:53. 

Gratulacje!!


2 medale w Warszawie
2013-09-30

  Arkadiusz Makarewicz i Mateusz Kwiatkowski zdobyli w Warszawie brązowe medale w Warsaw Judo Open 2013. Arek pokazał, że jest w dobrej formie i niewiele zabrakło aby zawody zakończył z lepszym wynikiem. Mateusz odnalazł się w kat. 100 kg chociaż musi jeszcze dużo pracować. 

Większość naszych Juniorów nie startowała, ponieważ za tydzień startują w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Gdańsku. 

Gratulacje.


Za nami pierwszy turniej dla dzieci po wakacjach
2013-09-23

  W III-cich Ślężańskich Mistrzostwach dzieci i młodzików Powiatu Wrocławskiego w Judo, które odbyły się w niedzielę 22 września udział wzięło 340 zawodników i zawodniczek z 26 sekcji judo z województwa dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego oraz zaproszeni goście z Czech z Judo Club Broumov.

W hali sportowej Gimnazjum Gminnego w Sobótce panowała fantastyczna, sportowa atmosfera połączona aktywnym rodzinnym wypoczynkiem.. Najmłodsi (roczniki 2005-2008) rywalizowali na tatami od godz. 10:00 do 13:00 natomiast po godz. 13:00 do walk na matach pod Ślężą przystąpiły dzieci starsze (roczniki 2001-2004) oraz młodzicy urodzeni w latach 1999-2000. W nagrodę za piękne walki oraz sportową rywalizację fair play na judoków czekały piękne dyplomy, medale a za pierwsze miejsca specjalna nagroda klubowa saszetka biodrowa - UKS Dojo Sobótka.

Serdeczne gratulację za sprawnie przeprowadzony turniej i do zobaczenia za rok w Sobótce.

relacja: Trener Bartek Zamęcki

więcej zdjęć na klubowym profilu na Facebooku: www.facebook.com/JudoGwardiaJuvenia


Pierwsze sukcesy po wakacjach
2013-09-19

 W ten weekend nasi judocy zdobyli pierwsze medale po wakacjach. Odbyły sie 3 turnieje - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo w Poznianiu, Turniej Juniorów Młodszych w Wolbromiu oraz Mistrzostwa Polski Masters. Warto zwrócić uwagę na wyniki pierwszego turnieju, nasi młodzi zawodnicy wywalczyli 15 medali. W Mistrzostwach Polski Masters udało się zdobyć złoto i 4 brązowe krążki.

Pełne wyniki podane są w zakładce "wyniki".
gratulujemy! 


Obóz letni JUDO - Chłapowo
2013-08-18

 Wakacje powoli się kończą, a w raz z nimi okres obozowy. Aktualnie na zgrupowaniu ćwiczą Młodzicy, Kadeci oraz Juniorzy. Oto krótka relacja z poprzedniego obozu, w którym udział brali najmłodsi judocy...


Damian już po zabiegu
2013-08-18

 Nasz najlepszy zawodnik, Damian Szwarnowiecki, jest już po zabiegu kolana. Jest teraz pod opieką rehabilitantów z BMK, którzy na stałe współpracują z naszą sekcją. Czeka go ciężka praca żeby w kolejnym sezonie wrócić do najwyższej formy.

Życzymy Damianowi dużo zdrowia i wytrwałości, wszyscy zawodnicy, trenerzy i sympatycy naszej sekcji trzymają kciuki!  


Świetny sezon naszych Kadetów i Kadetek
2013-08-17

  W pierwszym półroczu najlepiej prezentowali się nasi Kadeci. Liderką tej grupy jest Kamila Pasternak, która wywalczyła złoto EYOF oraz srebro Mistrzostw Europy. Startowała również w Mistrzostwach Świata, jednak pierwszą walkę przegrała z późniejszą zwyciężczynią – Kubanką GARCIA SAVINE...


Kamila Pasternak potwierdziła klasę! Srebro Mistrzostw Europy!
2013-06-23

W Mistrzostwach Europy Kadetek wzięły udział dwie nasze zawodniczki – Kamila Pasternak oraz Ania Dąbrowska. Kamila, która do rozpoczęcia rywalizacji w Tallinie była aktualną Mistrzynią Europy, jechała na zawody jako jedna z faworytek. I nie zawiodła – wywalczyła srebro, choć jak podkreśla trener Maciej Kwiatkowski, złoto było w zasięgu ręki.


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w SUMO
2013-06-11

Bardzo dobrze zaprezentowali sie nasi judocy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Sumo, które odbyły się w sobotę w Brzegu Dolnym. Były to mistrzostwa, w których startowali reprezentancji 4 województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

Nasi zawodnicy wywalczyli 15 medali!

Zapraszamy także do galerii zdjęć.

Gratulacje!


Interliga - druga runda
2013-06-11

W sobotę w hali KS Gwardia Wrocław odbyła się 2 runda Interligii, w której udział biorą 2 najlepsze drużyny z Polski, Czech oraz Słowacji. Polskę reperezentuje Gwardia Wrocław oraz AZS-AWF Wrocław.


Półkolonia letnia dla dzieci
2013-06-04

W zimie organizowaliśmy półkolonię dla dzieci, która cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i rodziców. Oprócz turnieju Judo, zajęć na macie były wizyty w Aquaparku oraz na lodowisku. W wakacje planujemy ponownie zorganizować zajęcia dla naszych młodych sportowców...


Znamy już powołania na międzynarodowe imprezy mistrzowskie Juniorek i Juniorów Młodszych
2013-06-04

Kamila Pasternak, liderka drużyny MKS Juvenia Wrocław oraz Kadry Narodowej Juniorek Młodszych, będzie miała możliwość bronić tytułu Mistrzyni Europy sprzed roku. Poza ME wystąpi w EYOF-ie oraz Mistrzostwach Świata, które w tym roku zostaną rozegrane w Miami...


Kamila Pasternak podporą polskiej reprezentacji na Pucharze Europy w Bielsko-Białej
2013-05-25

Kamila Pasternak wywalczyła 3-cie miejsce w Pucharze Europy, zwanym od wielu lat "Turniejem Nadziei Olimpijskich". O medal nie było łatwo, ponieważ Kamila nie była w pełni dyspozycji - bezpośrednio przed zawodami chorowała. Mimo słabszej dyspozycji zdobyła medal. Mimo iż jest aktualną Mistrzynią Europy to ze względu na jej dyspozycję "brąz" w Bielsku to bardzo dobry rezultat - podkreślał to trener Maciej Kwiatkowski.

Teraz Kamila ciężko pracuje żeby obronić tytuł z roku 2012.

Gratulacje!


Ogromne wyróżnienie dla polskiego judoki. Damian Szwarnowiecki najlepszym zawodnikiem w kategorii Junior w Europie w roku 2012!
2013-04-29

W niedzielę zakończyły się zmagania seniorów w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Europy w Judo. Wrocławskie środowisko reprezentowali Damian Szwarnowiecki (73kg) i Łukasz Błach (81). W zawodach indywidualnych Damian wygrał 2 walki (z Serbem i Niemcem) jednak minimalna porażka w trzecim pojedynku (z rozstawianym Rosjaninem) nie dała mu możliwości kontynuowania walk w Mistrzostwach. Warto dodać, że był to jego debiut w imrezie tej rangi. Łukasz przegrał pierwszą walkę i odpadł.

W zawodach drużynowych Polska zdobyła miejsce siódme. 2 walki dla naszej drużyny wygrał Łukasz Błach, jedną Damian (walczył tylko jedną bo w trakcie pojedynku nabawił się urazu kolana). Polacy wygrali z Włochami po czym przegrali z Holandią i Węgrami.

W sobotni wieczór w trakcie gali 65-lecia Europejskiej Unii Judo rozdawane były wyróżnienia za osiągnięcia w roku 2012. Damian Szwarnowiecki został uznany za najlepszego zawodnika Europy w grupie Juniorów (bez podziału na kategorie wagowe). Zapracował na ten tytuł m.in. zwycięstwami w Mistrzostwach Europy Juniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Europy (do lat 23). Jako nagrodę otrzymał piękną srebrną odznakę Europejskiej Unii Judo.

Jest to powód do dumy dla całego polskiego oraz wrocławskiego Judo!

Gratulacje dla Damiana i jego trenera klubowego Zbigniewa Zamęckiego!


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio