»  KONTAKT

1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.

Sponsor generalny
  Sponsorzy
  Współpraca

Ranking dzieci MKS Juvenia Wrocław 2019
2019-11-18

Zostało jeszcze kilka sobotnich treningów oraz zawodów.
Na chwilę obecną w rankingu prowadzą...

Sobotnie randori dla dzieci w Fight Club "Krakowska 98"
2019-11-18

Gratulacje dla wszystkich judoków i ich rodziców za udział w kolejnym sobotnim randori! Dziękujemy trenerom za poprowadzenie treningu. W ten weekend mamy zawody a za tydzień kolejne randori dzieci w Fight Club "Krakowska 98". Do zobaczenia!

Mistrzostw Polski BJJ!
2019-11-12

Gratulacje dla Arka Makarewicza, który zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski BJJ!

Puchar Polski Kadetów oraz Kadetek za nami!
2019-11-12

Puchar Polski Kadetów oraz Kadetek za nami 😁
Nasi zawodnicy spisali się jak zwykle bardzo dobrze 💪
Złoto 🥇
Pitner Alex ( już drugi Puchar z rzędu )
Kamil Bartnikiewicz
Srebro 🥈
Kniter Kinga ( tego dnia walczyła kapitalnie )
Brąz 🥉
Klimczak Kinga ( przegrała półfinał po 14min walki, świetna walka )
Zarychta Paulina
Ilia Nikolanienko
Vm
Oliwia Szczepanowska
Marta Twardowska
Kacper Grzegorczyk
Teraz wracamy do pracy i już za tydzień Puchar Europy w Gyor!

Pucharu Świata w Australii
2019-11-11

W trakcie Pucharu Świata w Australii Damian Szwarnowiecki wygrał jedną walkę oraz jedną przegrał. W pierwszej walce pokonał Szwajcara na waza-ari, ale w kolejnej przegrał z reprezentantem Włoch Andrea Regisem. Dotychczas Damian walczył z Włochem trzy razy (w tym w finale Mistrzostw Europy) i trzy razy wygrywał. Warto dodać, że Regis dwa tygodnie wcześniej zdobył srebrny medal w Światowych Igrzyskach Wojska, które odbyły się w Chinach.
Trzymamy kciuki za kolejne starty Damiana!

Każda walka podczas Mistrzostw Europy to spore doświadczenie
2019-11-10

Sebastian Marcinkiewicz przygotowujący się do walk Mistrzostw Europy Młodzieży. Po dwóch wygranych i dwóch przegranych walkach zdobywa siódme miejsce. Widać, że od trzeciej walki zmagał się z kontuzja... W turnieju startowała także Ania Dąbrowska ale niestety przegrała w pierwszej rundzie.
Każda walka na takim turnieju to spore doświadczenie, ale oboje naszych judoków na pewno liczyło na lepszy wynik.
Nasze oczy kierujemy w stronę dalekiej Australii, gdzie walczyć będzie Damian Szwarnowiecki, który w pierwszej rundzie spotka się z rywalem ze Szwajcarii. Powodzenia!

SMS Junior Wrocław
2019-11-09

Pozdrowienia od uczniów SMS Junior Wrocław, którzy po środowym randori relaksują się na basenie pod okiem trenerki Agnieszki. Nie wszyscy są obecni, cześć korzysta z pomocy fizjoterapeutow szkolnych, cześć się uczy a jeszcze inni się lenią i nie przyszli na zajęcia!
Miłego dnia!

Przygotowania do Młodzieżowych Mistrzostw Europy
2019-10-30

Dziś na treningu była z nami Ania Dąbrowska, ktora już w tym tygodniu walczyć będzie w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Trzymamy kciuki za złoty medal Ani, która ma już na swoim koncie wiele sukcesów międzynarodowych
W Reprezentancji Polski znalazł się także Sebastian Marcinkiewicz, który po udanym starcie w Mistrzostwach Świata Seniorów może powalczyć o medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Starego Kontynentu!
Powodzenia! 🏆🏆

Puchar Europy w Słowiańskim - Koper
2019-10-30

Po dwóch dniach pełnych emocji, dzisiaj rozpoczęliśmy camp po Pucharze Europy w Słowiańskim Koper
Co do startu naszych zawodników możemy być bardzo zadowoleni z ich pojedynków, jednak został duży niedosyt ponieważ, trójka naszych zawodników przegrał o brązowe medale.
Na piątych miejscach swój start zakończyli Kinga Klimczak, Piotr Zender oraz Aleksander Raczek ( warto dodać ze cała trójka zmieniła niedawno kategorie wagowe) dziewiąte Igor Błaszczak oraz Oliwia Szczepanowska a na wygranej pierwszej walce udział zakończył Alex Pitner. Teraz czas na camp i bezpieczny powrót do domu.
Gratulacje dla wszystkich trenerów MKS Juvenia którzy każdego dnia pracują z nasza grupa.

W klasyfikacji drużynowej zdobyliśmy trzecie miejsce!
2019-10-30

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników MKS Juvenia Wroclaw, którzy walczyli na macie w Poznaniu. Wywalczyliscie mnóstwo medali dzięki czemu w klasyfikacji drużynowej zdobyliśmy trzecie miejsce🏆
Gratulacje także dla drużyn, które nas wyprzedziły - Judo Legia Warszawa i Gwardia Koszalin.
Brawo!

Zapraszamy na zakupy do Sferis, jednego z naszych sponsorów!
2019-10-30

A może ktoś z naszych judoków znajdzie coś ciekawego dla siebie?

Czy wiesz, że w sklepie znajdziesz:
💚 zegarki i opaski sportowe
💚 odzież sportową
💚 torby i plecaki sportowe
💚 sprzęt gimnastyczny
💚 słuchawki sportowe
i wiele, wiele innych artykułów sportowych w rewelacyjnie niskich cenach i z dostawą 24h?

Światowe Wojskowe Igrzyska Sportowe - Military World Games 2019
2019-10-24

Damian Szwarnowiecki w swoim debiucie w Światowych Igrzyskach Wojskowych, które odbywały się w Chinach, wygrał dwie walki oraz dwie przegrał, niestety nie zdobywając medalu. Polscy Reprezentanci wywalczyli cztery medale indywidualnie a drużyna żeńska także w drużynie.

Trzymamy kciuki za kolejny start Damiana w Australii!

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
2019-10-22

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Jastrzębiu-Zdrój 😊
Nasi młodzi zawodnicy, może nie przywieźli medali ale za to zaprezentowali się z bardzo dobrej strony 💪