»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Drużynowe Mistrzynie Polski Juniorek - MKS Juvenia Wrocław! Drużynowi Mistrzowie Polski Juniorów. Kto? Judocy KS Gwardia Wrocław!!!
2011-04-04

Tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorek należy drugi rok z rzędu do MKS Juvenia Wrocław. Tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorów natomiast do KS Gwardia Wrocław. Rok temu chłopaki wywalczyli brąz, w tym wdrapali się na szczyt!


Wspaniały występ naszych judoków na Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów!!!
2011-04-04

Dziewięć medali, trzy piąte miejsca, oraz pięć siódmych lokat – to dorobek naszej sekcji judo na ostatnich Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów, które odbywały się w Kątach Wrocławskich w dniach 1-2 kwietnia. Zawodniczki MKS Juvenia Wrocław wywalczyły złoto, dwa srebra i jeden brąz. Judocy z KS Gwardia Wrocław złoto, srebro i trzy brązowe krążki. Momenty wielkiej radości, ryk zawodu, pozytywne niespodzianki, jak i lekki niedosyt – taką mieszankę zgotowali nam nasi judocy.


Sukcesy w Berlinie
2011-03-28

Bardzo dobrze spisały się nasze młode zawodniczki na międzynarodowym turnieju w Berlinie. Poziom był wysoki, ponieważ turniej w Berlinie jest rankingowany przez Niemiecką Federację Judo. Złoto wywalczyła Ania Dąbrowska, brąz Karina Gliszczyńska, natomiast miejsce piąte Aleksandra Hofman,

Gratulacje dla zawodniczek i trenerów!


Ratował życie innych, teraz sam potrzebuje pomocy. Nie bądź obojętny!
2011-03-26

17. marca w czwartek na Drodze Krajowej nr 8 pod Wrocławiem doszło do tragicznego w skutkach zderzenia czołowego pojazdu ciężarowego z jadącym na sygnale samochodem strażackim. W wyniku wypadku ojciec jednego z młodych judoków z Kątów Wrocławskich, będący kierowcą wozu strażackiego, odniósł bardzo poważne obrażenia. Wiadomo, że Panu Sławomirowi Wilczyńskiemu mimo szybkiej pomocy lekarzy amputowano obie nogi poniżej kolan. Ponadto miał ciężkie obrażenia wewnętrzne oraz złamaną rękę. Cały czas przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej we Wrocławiu. Stan jest ciężki, lecz stabilny i życiu Pana Sławka nie zagraża niebezpieczeństwo.

Klub Juvenia Wrocław włączył się do akcji pomocy finansowej dla Pana Sławka i całej jego rodziny...


Pierwsze zawody sekcji judo dla dorosłych KS Gwardia Wrocław
2011-03-24

Na poniedziałkowym treningu sekcji judo dla dorosłych KS Gwardia Wrocław rozegraliśmy pierwszy wewnętrzny turniej. Walki stały na wysokim poziomie, były bardzo zacięte i żaden z uczestników nie odpuszczał swoim rywalom. Jedna grupa (osób najmniej doświadczonych) rozegrała walki w ne-waza (parterze), natomiast osoby bardziej doświadczone toczyły boje w stójce. Dla niektórych był to pierwszy sprawdzian przed turniejem na Słowacji, na który wybiera się reprezentacja naszego klubu...


Ostatni sprawdzian przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży
2011-03-23

19. marca w Skierniewicach odbył się Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych. Nasza ekipa zdobyła sześć medali! Złoto w kategorii powyżej 70 kg wywalczyła Kamila Pasternak, która ma dopiero 14 lat, a już wygrywa w wyższej kategorii wiekowej...


Trzech naszych zawodników w finałach Akademickich Mistrzostw Polski
0000-00-00

Dnia 19. marca w Bytomiu odbyły się eliminacje do AMP. Startowało trzech naszych zawodników.

Maciej Kubicki (Politechnika Wrocławska) wygrał rywalizację w kat. 100 kg, pokonując trzech rywali. W finale kat. 90 kg spotkało się naszych dwóch zawodników - Grzesiek Gajerski (Uniwersytet Ekonomiczny) oraz Bartek Olczak (Politechnika Wrocławska). W drodze do finału Bartek pokonał czterech rywali, w tym m.in. Maćka Tworzydło z Opola, natomiast Grzesiek wygrał trzy walki. Ostatecznie Bartek zakończył zawody na miejscu pierwszym.

Życzymy powodzenia w trakcie finałów Akademickich Mistrzostw Polski! 


Wielki sukces w Bremen. Damian coraz bliżej Mistrzostw Europy Juniorów!
2011-03-19

Damian Szwarnowiecki zajął drugie miejsce w bardzo silnym turnieju międzynarodowym Bremen Masters! Droga do finału nie była łatwa...


Zapraszamy na Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
2011-03-16

Serdecznie zapraszamy na Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, które odbędą się w dniach 1-2 kwietnia, a także niedzielne Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów (3. kwietnia)!

Mamy kilkoro faworytów, którzy mogą pokusić się o miejsce na podium, dlatego musisz tam być i wesprzeć ich swoim dopingiem! Drużyna dziewcząt będzie bronić tytułu Mistrza Polski sprzed roku!

Ogromne emocje, piękne judo - to wszystko już niebawem!...

Zawody odbędą się w Hali Sportowej GOKiS w Kątach Wrocławskich przy ul. Brzozowej 4.


16. Open de la Ville de Bondy
2011-03-12

Grzegorz Gajerski, Maciej Kubicki i Radek Zamęcki wzięli udział w Turnieju Judo w Bondy pod Paryżem. Zawody rozgrywane są corocznie, a oprócz ekip zagranicznych udział biorą wszystkie kluby paryskie. Jest to ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem sezonu we Francji. Zawody obserwował m.in. Pan Waldemar Legień...


100% skuteczności
2011-03-12

Trzech zawodników - trzy medale. W Pucharze Polski Seniorów w Skierniwicach nasz klub reprezentowało trzech judoków i wszyscy wywalczyli miejsce na podium. Mateusz Rudnicki pierwszy raz wystartował w kategorii +100 i od razu wygrał rywalizację w Pucharze Polski. Damian Szwarnowiecki zajął drugie miejsce w kat. 66 kg, co jest największym sukcesem w seniorach naszego walecznego juniora. Trzecie miejsce w kat. 100 kg wywalczył Kuba Wójcik...


7. miejsce w Pucharze Europy
2011-03-06

Siódme miejsce w Pucharze Europy Kadetów i Kadetek w Zagrzebiu wywalczyła Urszula Hofman. Nasza młoda zawodniczka w kategorii do 63 kg pokonała 3 rywalki. Ponadto w turnieju wziął Marcin Kwiatkowski, ale nie wywalczył punktowanego miejsca. Trenerem naszej ekipy był Pan Maciej Kwiatkowski. Gratulacje i powodzenia na kolejnych turniejach.


Puchar Polski Juniorek i Juniorów
2011-03-07

W dniach 5-6 marca w Bochni odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów. Był to sprawdzian przed Mistrzostwami Polski, które rozgrywane będą już za miesiąc. Dwaj nasi faworyci Damian Szwarnowiecki i Piotr Płoński nie zawiedli i wygrali rywalizację w swoich kategoriach wagowych. Ponadto w grupie kobiet złoto wywalczyła Emilia Szwiec.


Trener Zbigniew Zamęcki doceniony przez Ministra Sportu
2011-03-03

Dnia 2. marca w Warszawie miało miejsce podsumowanie rywalizacji młodzieżowej w roku 2010. Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Federacja Sportu Młodzieżowego nagradzała po jednym najlepszym zawodniku i trenerze z każdego województwa spośród przedstawicieli wszystkich dyscyplin sportu. Za osiągnięcia w sporcie młodzieżowym w roku 2010 nagrodę otrzymało dwóch trenerów judo - Zbigniew Zamęcki, a także trener Tomasz Lisicki z woj. pomorskiego. Niestety żaden zawodnik judo nie otrzymał wyróżnienia.

Serdeczne gratulacje!


Obóz zimowy
2011-02-27

W dniach 13-26. lutego w Chłapowie odbył się zimowy obóz judo naszej sekcji. Oprócz ciężkich treningów miały miejsce bardzo przyjemne chwile (choć nie dla wszystkich) - egzaminy na Stopień Mistrzowski 1. DAN. Na poniedziałkowym treningu przepasane czarnymi pasami zobaczymy reprezentantki Polski Kamilę Wasek oraz Emilię Szwiec.

Gratulacje dla trenerów - Zbigniewa Zamęckiego i Bartłomieja Zamęckiego.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio