»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Wyróżnienia dla naszych zawodniczek
2017-06-14

Miło jest na poinformować, że w dniu 14 czerwca odbyła się Gala Olimpijczyków zorganizowana przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty.

Miło jest nam dlatego, ze z pośród 480 wniosków, wyróżniono 130 osób, a dwie z nich to zawodniczki naszego Klubu- Oliwia Szczepanowska i Kinga Kniter.

Dolnośląski Kurator, Pan Roman Kowalczyk w asyście Wicekuratora, Pana Janusza Wrzala zaznaczyli, że wyróżnione osoby są najzdolniejszą młodzieżą w Województwie.

Gratulacje otrzymali rownież trenerzy klubowi "najzdolniejszej młodzieży 😎
Patryk Jamiński i Bartłomiej Bochniak. 


Wybitny i charyzmatyczny Trener, przyjaciel i wychowawca wielu pokoleń znakomitych polskich judoków
2017-06-23

Smutny dzień dla Wrocławskiego Judo !! Wczoraj odszedł od nas trener Stanisław Siewior (79l)Trener (7 dan) i założyciel AZS Politechnika Wrocław, ale przede wszystkim, przez blisko 25 lat główny trener w KS Gwardia Wrocław. Drugi Trener Kadry Olimpijskiej w latach 1978 – 1980. Trzykrotny zwycięzca plebiscytu na najlepszego Trenera Dolnego Śląska (1976,1985,1986)...


International Judo Turnament SOLANIN Cup 2017 w Nowej Soli
2017-06-17

Siedmioro zawodników MKS Juvenia Wrocław wystartowało w sobotę 17.06.2017 w International Judo Turnament SOLANIN Cup 2017 w Nowej Soli. W zawodach wzielo udział okolo 700 zawodnikow z 20 państw.
Rewelacyjnie spisali się zdobywajac zloty medal troje zawodników...


Pierwszy turniej w Japonii - i mamy podium !!
2017-06-12

Sebastian Marcinkiewicz obecnie studiujący w Japonii, stoczył już swój pierwszy turniej w barwach nowej uczelni IBU i nowej kategorii wagowej 90kg! Dziś odbyły się eliminacje do mistrzostw regionu ( Kanto - w Japonii w Judo jest 5 Kanto ). Sebastian wygrał 3 pojedynki przez ippon, a w finale niestety uległ na wazaari reprezentantowi kadry Japonii z 90 kg...


MKS Juvenia Wrocław wygrywa Turniej Przyszłych Olimpijczyków
2017-06-06

 MKS Juvenia Wrocław wygrał klasyfikację drużynową Turnieju Przyszłych Olimpijczyków w Kątach Wrocławskich. Drugie miejsce zajął Conrad Gdańsk a trzecie MUKS Kokoro Łódź. W sumie nasi zawodnicy zdobyli 10 złotych medali (w sumie 28).

Zawody otworzyła Dyrektor SP nr 1 w Kątach Wrocławskich Pani Lidia Reps oraz Prezes MKS Juvenia Wrocław oraz były Prezes Polskiego Związku Judo Pan Sławomir Kownacki.

Wyniki dostępne są na www.judostat.pl

Dziękujemy za wykonanie profesjonalnych zdjęć Lidii Mukhamadeeva. Nie jest to pierwszy turniej, z którego mamy zdjęcia zrobione przez Panią Lidię. Zdjęcia dostępne są w linku: https://goo.gl/photos/wJmttt7NMHkRRWfB8.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy organizacji turnieju, szczególnie trenerowi Patrykowi Jamińskiemu.

Dziękujemy władzom Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie za wsparcie organizacyjne i finansowe.

Dziękujemy także naszym sponsorom: Muszynianka, Agrofoto.pl, Druck.pl oraz Epore.

  


Cztery medale dla KS Gwardia Wrocław !
2017-05-27

Cztery medale z Pucharu Polski Seniorów dla KS Gwardia Wrocław!
Srebrny medal Arkadiusz Makarewicz - 66kg
Brązowy medal Patryk Kastner - 66kg
Brązowy medal Marek Wawrzkiewicz - 60kg
Brązowy medal Rafał Kozłowski - 90kg

Brawo !!


Ranking Dzieci MKS Juvenia Wrocław
2017-05-23

 Po kilku miesiącach rywalizacji na matach w Polsce oraz Europie zamieszczamy aktualny ranking dzieci. Przed nami jeszcze Wrocławska Olimpiada Młodzieży, która odbędzie się w środę w Żórawnie, Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Kątach Wrocławskich czy bardzo mocny turniej w Nowej Soli. 

Pełne zestawienie znajduje się w zakładce do pobrania, jeśli brakuje wyniku któregoś z dzieci (ma zero zamiast chociaż jednego punktu a dziecko startowało w zawodach, prosimy o wysłanie maila na adres klub@gwardiajuvenia.pl).

Ranking będzie sukcesywnie uzupełniany, brakuje jeszcze niektórych wyników z Super Ligi w Kobierzycach.

Najlepsi w poszczególnych grupach wiekowych...


Camp międzynarodowy w Bielsku-Białej
2017-05-24

Puchar Europy w Bielsku-Białej to jeden ze sprawdzianów przed Mistrzostwami Europy kadetów, które w dniach 30 czerwca – 2 lipca odbędą się w Kownie.
Od 22 do 24 maja, a więc bezpośrednio po zawodach, odbywał się camp międzynarodowy w Bielsku-Białej, w którym udział wzięli zawodnicy MKS Juvenia Wrocław!
Wszyscy cali i zdrowi wrócili do Wrocławia, chwila odpoczynku po mocnych walkach, których z pewnością nie zabrakło podczas campu z zawodnikami z całej Europy :)

Do zobaczenia za rok !


Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na tatami !
2017-05-22

Nasza utytułowana zawodniczka Aleksandra Kawecka reprezentująca barwy MKS Juvenia Wrocław doznała poważnej kontuzji podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Dziś o godzinie 12 ma operacje rekonstrukcji więzadeł krzyżowych przednich (ACL).

"Stało się w pierwszej walce na MP kolano skręciło mi się do środka przy rzucie. Mimo to dokończyłam walkę i 12 dni przechodziłam z tą nogą. Mam zerwane więzadło krzyżowe przednie i naderwana łąkotke."

Sportowe pozdrowienia !!


Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !
2017-05-12

Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo MKS Juvenia Wrocław w roku szkolnym 2016/2017!
Pieniądze przeznaczone są na zakup sprzętu sportowego dla zawodniczek i zawodników naszego klubu. Dzięki współpracy z Państwem, nasi zawodnicy mogą osiągać jeszcze lepsze wyniki sportowe, w szczególności w Pucharach Europy, Mistrzostwach Europy i Świata, a Państwa firma dotrze do dużej liczby odbiorców, jakimi są rodzice, dzieci i sympatycy Judo na Dolnym Śląsku i w Polsce.
Zachęcamy kolejnych sponsorów do współpracy !

Muszynianka
Centrum Sportowo-Rekreacyjne "Krakowska 98"
AgroFoto
druck.pl
Epore - najwyższe standardy usług w trosce o środowisko
Einhell


Ciąg dalszy sukcesów MKS Juvenia Wrocław w sezonie 2017
2017-05-07

Emocje już trochę opadły, dzień po Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych.
Obie drużyny MKS Juvenia Wrocław wywalczyły brązowe medale.

Zadanie nie było łatwe...


INTERNATIONAL BUDAPEST JUDO KUPA 2017
2017-05-07

30. INTERNATIONAL BUDAPEST JUDO KUPA 2017
Budapeszt Węgry 29.04 - 02.05.2017

W długi weekend 29.04 - 02.05.2017 zawodnicy MKS Juvenia Wrocław walczyli w Budapeszcie Węgry na 30 International Budapest Judo Kupa 2017
W zawodach uczestniczyło 29 państw z Europy oraz zawodnicy z USA i Kanady...


III miejsce drużynowe zawodników Sumo MKS Juvenia Wrocław
2017-05-07

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW w SUMO Myślenice 06.05.2017

III miejsce drużynowe zawodników Sumo MKS Juvenia Wrocław to bardzo miła wiadomość !!!
Był to kolejny udany start naszych młodzików tym razem na MMM w Sumo roczników 2003-2005. W Myślenicach k/Krakowa spotkało się ponad 120 zawodników sumo Strefy B województw dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego
Młodzicy MKS Juvenia Wrocław pod czujną opieką trenera Piotra Wituś i Marka Dębskiego...


Drugi dzień Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
2017-05-07

Drugi dzień Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży przyniósł nam jeden brązowy medal. Zdobyła go Kinga Klimczak, która jest Młodziczką! Wychowanka trenera Patryka Jamińskiego na co dzień ćwiczy w Kątach Wrocławskich. V miejsce wywalczył wychowanek trenera Radka, Szymon Strojec, który wygrał 3 walki. Prowadził walkę o brąz, jednak w ostatniej minucie walki został rzucony na plecy. W eliminacjach przegrała Ola Kawecka, która doznała kontuzji kolana. Mamy nadzieję, że to nic poważnego.

W klasyfikacji drużynowej kobiet MKS Juvenia Wrocław zajął 3 miejsce, województwo dolnośląskie 2 miejsce w klasyfikacji kobiet, a 5 w klasyfikacji mężczyzn.

Jutro Drużynowe Mistrzostwa Polski, trzymajcie kciuki!

Muszynianka
Strefa Zdrowia Muszynianki
Centrum Sportowo-Rekreacyjne "Krakowska 98"
druck.pl
AgroFoto


Pierwszy dzień Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
2017-05-07

Pierwszy dzień Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży za nami, gratulujemy występu zawodniczkom i zawodnikom MKS Juvenia Wrocław oraz całej ekipie Dolnego Śląska!

Szczególne gratulacje dla naszych medalistek: Katarzyny Demskiej (+70 kg) oraz Julki Jaroszewskiej (70 kg) oraz ich trenerów Bartłomieja Zamęckiego oraz Radosława Zamęckiego.

Trzymajcie kciuki także dzisiaj, mamy troje zawodników, każdego z nich stać na medal!


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio