»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

62 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów - święto polskiego Judo!
2018-10-07

KS Gwardia Wrocław zdobywa brązowy medal 🏅 Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek!

Drużyna żeńska plasuje się tuż za podium 🏆

Wyniki indywidualne...


MMM SUMO
2018-09-23

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Sumo! Teraz czas na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo oraz Turniej JUDO Przyszłych Olimpijczyków w Kątach Wrocławskich a tydzień później najmocniejsi jadą na Warsaw Judo Open. W październiku najważniejszy start dla tej grupy wiekowej - Mistrzostwa Polski. Początek roku szkolnego będzie bardzo pracowity i emocjonujący!


Damian Szwarnowiecki zajmuje piąte miejsce w Mistrzostwach Świata
2018-09-23

Damian Szwarnowiecki piątym zawodnikiem Mistrzostw Świata. Gratulujemy świetnych walk, nieustępliwości na macie i niezwykłej determinacji żeby dziś zdobyć medal. Pokonanie Mistrza Olimpijskiego na zawodach tej rangi to niecodzienny wyczyn. Dziękujemy za ogromną dawkę emocji! Brawo Damian!

Gratulacje dla trenera Zbigniewa Zamęckiego oraz trenera Kadry Narodowej. Dziękujemy także firmie TIM SA za wspieranie Gwardzisty. 


Pierwszy sprawdzian - Puchar Polski Juniorek i Juniorów
2018-09-15

Oliwia Woźniczka -78 kg oraz Dawid Hypta -55 kg zdobywają dwa medale dla MKS Juvenia Wrocław podczas Pucharu Polski Juniorek i Juniorów! Dla większości naszych zawodników po wakacyjnej przerwie nastąpiła zmiana kategorii wiekowej z Junior młodszy na kategorię Junior. Tym bardziej cieszą medale i dobra dyspozycja podczas zawodów :) Na pochwałę zasługują również pozostali zawodnicy biorący udział w turnieju: Cezary Kotwicki -73 kg, Łukasz Lenkiewicz -90 kg oraz Paulina Woźniak-63 kg...


Ubezpieczenie
2018-09-11

Oto propozycja ubezpieczenia dla dzieci, którą podesłał nam rodzic zawodnika MKS Juvenia Wrocław. Pan zajmuje się ubezpieczeniami i poleca tę opcję (zresztą ubezpieczył tam swojego syna). Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt bezpośrednio z Panem Tomaszem Wysokim - dane kontaktowe dostępne są pod wiadomością o warunkach ubezpieczenia.

Proszę kliknąć "więcej" żeby poznać szczegóły...


Ania Dąbrowska zdobywa brązowy medal w swoim debiucie w Pucharze Europy Seniorek!
2018-09-04

Ania Dąbrowska zdobyła brązowy medal Pucharu Europy w Bratysławie. Był to kontrolny start przed Mistrzostwami Europy Juniorek, które odbędą się za dwa tygodnie. Ania wygrała 4 walki i wyróżniała się wszechstronnościa, wygrywając zarówno w parterze, jak i rzucając rywalki w stójce. Na pewno ten sukces da Ani dużo pewności siebie przed Mistrzostwami Europy. Gratulacje dla zawodniczki oraz trenera Zbigniewa Zamęckiego. Dziękujemy także sponsorowi Ani, firmie druck.pl.


Puchar Europy w Bratysławie
2018-08-31

Puchar Europy w Bratysławie, który odbędzie się w ten weekend, jest startem kontrolnym zarówno dla Ani Dąbrowskiej, jak i Damiana Szwarnowieckiego.
Damian Szwarnowiecki przygotowuje się do Mistrzostw Świata, natomiast Ania Dąbrowska do Mistrzostw Europy Juniorek.

Przygotowania Ani do Mistrzostw Europy, które za dwa tygodnie odbędą się w Bułgarii, przebiegają bardzo pomyślnie. W trakcie wakacji Ania doleczyła lekką kontuzję i trenowała przez ponad miesiąc w Chłapowie pod okiemswojego trenera Zbigniewa Zamęckiego. Później brała udział w obozie Kadry Narodowej w Cetniewie i Zakopanem. Oprócz Trenera Klubowego oraz Trenera Kadry, na treningach pomagała Ani Wicemistrzyni Olimpijska Trenerka Aneta Szczepańska.

Z niecierpliwością czekamy na start obojga zawodników w najważniejszych zawodach tego roku.

Ania Dąbrowska wspierana jest przez firmę druck.pl, natomiast Damian Szwarnowiecki przez TIM SA, za co w imieniu klubów oraz zawodników bardzo dziękujemy!

Trzymajcie kciuki! 


Ruszają zajęcia Judo dla dorosłych
2018-08-26

Zajęcia dla dorosłych ruszają już 3 września. Odbywać się będą w poniedziałki i środy od 20:20 do 21:45.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku i niezależnie od poziomu umiejętności.

Na pierwsze zajęcia wystarczy koszulka i spodenki oraz coś do picia. Chyba, że ktoś ćwiczył kiedyś Judo i posiada swoją Judogę. Wszelkich formalności można dokonać na miejscu.

Więcej informacji na temat zajęć można uzyskać w zakładce zajęcia.

Treningi prowadzi Radosław Zamęcki oraz Bartłomiej Bochniak (601518070)

We wrześniu rodzice dzieci z MKS Juvenia Wrocław, którzy nigdy nie brali udział w naszych zajęciach, mogą spróbować bez żadnych opłat. Rodzice dzieci ćwiczących w innych klubach mają zniżkę 50%. Osoby posiadające karty Multisport oraz OK System mogą brać udział w treningach bez opłat.

Dołącz do nas! Do zobaczenia na zajęciach!


Koniec wakacji
2018-08-26

Wczoraj zakończyło się zgrupowanie w Chłapowie. Wszyscy zawodnicy bezpiecznie wrócili do domów, teraz mają czas na odpoczynek i regenerację...


Turniej Przyszłych Olimpijczyków
2018-08-26

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję 

Turniej JUDO Przyszłych Olimpijczyków w Kątach Wrocławskich. Zawody odbędą się 22 września. W tym roku wyjątkowo nie odbędzie się camp. Przepraszamy za liczne zmiany (w szczególności terminów). Komunikat organizacyjny znajduje się w zakładce do pobrania

W przypadku pytań prosimy o kontakt przez Facebook, mailowo kontakt@zabawajudo.pl lub telefonicznie 601518070.

Liczymy, że w tym roku turniej będzie stał na równie wysokim poziomie co inne turnieje International Judo League.

Osoby należące do Grupy Talent zwolnione są z opłaty startowej!

Do zobaczenia w Kątach Wrocławskich!


Ranking Dzieci 2018
2018-08-13

Zamieszczamy zaktualizowany ranking dzieci MKS Juvenia Wrocław po pierwszym półroczu. W drugim półroczu zawodów jest jeszcze więcej, będziemy aktualizować ranking co kilka tygodni.

W zakładce do pobrania zamieszczony jest pełny ranking, gdzie wpisane są wszystkie dzieci z klubu, które brały udział w zawodach lub obozach. Jeśli przy Państwa dziecku przy turnieju, w którym brało udział, jest zero punktów (lub pusta kratka), oznacza, że punkty nie zostały wpisane. Prosimy wówczas o maila na kontakt@zabawajudo.pl lub wiadomość na Facebooku.

Aby ułatwić komunikację z rodzicami, utworzyliśmy grupę Rodzice ZabawaJudo.pl, zapraszamy do dołączenia wszystkich rodziców, których dzieci trenują w sekcjach MKS Juvenia Wrocław.

 Ranking dostępny jest także na: docs.google.com/spreadsheets/d/1B2x-xUKXioxSIP7U3jwSkXuoWZeaEiAyf6ZbUqkJ1K0/edit#gid=1457886930

Najlepsi Judocy na koniec roku w trakcie uroczystego Zakończenia Sezonu otrzymają nagrody.


Bez medalu w Budapeszcie
2018-08-13

W weekend odbył się Grand Prix w Budapeszcie🇭🇺, w którym walczyła Reprezentacja Polski, a wśród nich Damian Szwarnowiecki . W pierwszej rundzie na macie Gwardzista spotkał się z Reprezentantem Czarnogóry Nebojsa Garnasevic 🇲🇪 Obaj zawodnicy walczyli ze sobą na Europejskich Igrzyskach Studentów. W półfinale zwycięsko wyszedł Damian, który zdobyl ostatecznie drugie miejsce 🥈 rywal

Tym razem niestety górą był rywal, który rzucił Damiana na waza-ari i przytrzymał w trzymaniu. W kategorii do 81 kg startowało w tych zawodach 60 Judoków. 

Spośród Polaków najlepiej wypadła Agata Ozdoba-Błach, która zdobyła brązowy medal.

Trzymamy kciuki za kolejne starty Damiana.


Camp w Izoli
2018-08-12

Upały we Wrocławiu to nic przy temperaturze, która panuje na międzynarodowym campie w Izoli na Słowenii 🇸🇮Tam przez prawie tydzień trenował Gwardzista Patryk Kastner. W campie udział brało około 400 zawodniczek i zawodników z całego świata, w tym medaliści Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich 🥇🥈🥉
Na treningach toczyli po kilkanaście walk dziennie, co jest nie małym wyzwaniem, biorąc pod uwagę, że temperatura sięgała ok. 35 C 😓😓PaOoooo😓Pa

Patryk już wrócił do Polski i trenuje w Chłapowie. Wyjazd do Izoli na pewno będzie ważnym doświadczeniem.

Dziękujemy sponsorowi Patryka, firmie Auto Marpo


Turniej Przyszłych Olimpijczyków
2018-08-05

Zapraszamy na kolejną edycję Turnieju Przyszłych Olimpijczyków w Judo. Startować mogą Młodzicy z roczników 2004-2005 oraz dzieci do rocznika 2010. Na wszystkich zwycięzców czekają puchary oraz medale. Kolejna edycja najmocniejszej ligi Judo w Polsce - International Judo League.

W tym roku zawody odbędą się bez campu. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, żeby tegoroczny turniej odbył się bez żadnych kolejnych problemów a przyszłoroczna edycja bez jakichkolwiek zmian i z campem na najwyższym poziomie. Zapraszamy 22 września do hali Gokis Kąty Wrocławskie. Komunikat podajemy na fanpage, dostępny jest także w formacie pdf oraz doc na stronie International Judo League oraz stronach www.gwardiajuvenia.pl oraz www.zabawajudo.pl w zakładce do pobrania.

organizatorzy:


Kolejny obóz dzieci już jutro!
2018-07-29

Już jutro kolejny obóz dla dzieci. Wyjazd jest o godzinie 7:00 ze Wzgórza Andersa przy Kauflandzie. Jeśli ktoś nie oddał karty obozowej swojemu trenerowi, proszę dać ją na zbiórce. Badania lekarskie i legitymację niech mają dzieci schowane w plecaku, będziemy je zbierać tylko w razie potrzeby.

Pogoda jest upalna, dzieci nie muszą brać czapek, wszystkie dostaną od nas czapki klubowe. Ważne jest jednak żeby wziąć krem do opalania.

Trenerami odpowiedzialnymi za przejazd dzieci są Jacek Kamiński (531 664 098) oraz Piotr Wituś (790 535 615).

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami lub na numer 601518070. 


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio