»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów już jutro!
2017-09-14

Pozdrowienia z Mariboru wysyłają nasi Reprezentanci, którzy od jutra walczyć będą w Mistrzostwach Europy Juniorek i Juniorów - Ania Dąbrowska, Sebastian Marcinkiewicz i Patryk Kastner.

W piątek w kategorii do 57 kilogramów walczyć będzie Ania Dąbrowska, medalistka Mistrzostw Europy i Świata Juniorek Młodszych. Przez ostatni okres zmagała się z drobnymi kontuzjami, ale jest już zdrowa i pozytywnie nastawiona do startu.

W sobotę walczyć będzie aktualny Mistrz Polski Juniorów, Sebastian Marcinkiewicz. Sebastian od kilku miesięcy trenuje w Japonii i na pewno po ciężkich treningach zdrowie ma nie do zdarcia. Jest świetnie przygotowany i sam mówi, że jedzie do Mariboru po złoty medal.

W niedzielę Ania, Sebastian i Patryk Kastner (aktualny Mistrz Polski Juniorów z kat. 66 kg) reprezentować będą Polskę w Drużynowych Mistrzostwach Europy.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników oraz wszystkich pozostałych reprezentantów!

Losowanie będzie dostępny na www.ippon.org


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio