»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
2021-06-06

Dotychczas raz w historii klubu nasze drużyny spotkały się w walce o medal Drużynowych Mistrzostw Polski - był to finał w rywalizacji Juniorów Młodszych. W niedzielę nasze drużyny spotkały się w meczu o brązowy medal. Wygrała faworyzowana pierwsza drużyna. W tym roku rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie. Startowało 9 drużyn. Pierwsza drużyna walczyła w składzie:

Marta Twardowska

Piotr Zender

Olek Raczek

Kasia Sobierajska

Cezary Kotwicki

Kinga Kniter

Piotr Dyga

W ćwierćfinale po zaciętym meczu dopiero w dogrywce pokonaliśmy ekipę UKS Judo Kraków. O zwycięstwie decydowała walka dodatkowa w kat. 90kg i po raz drugi wygrał pojedynek Cezary Kotwicki. W półfinale nie daliśmy rady SGKS Wybrzeże Gdańsk - JUDO i została walka o brąz z drugą drużyną, w której znaleźli się:

Dominika Sikorska

Dominik Paś

Filip Bogdański

Oliwia Woźniczka

Dawid Zalas

Łukasz Lenkiewicz

Paulina Zarychta

Gracjan Poterała

Pierwszy mecz druga drużyna przegrała z AZS AWF Katowice Judo, po czym w pojedynku pełnym emocji wygrała z drugą drużyną Akademia Judo z Poznania. Następnie czekała bratobójcza walka o medal.

Zawody drużynowe są niezwykle emocjonujące i scalają członków drużyny. A ponadto jest to kolejne, bezcenne doświadczenie.

Dziękujemy zawodnikom, którzy nas wsparli w zawodach drużynowych: Kasia Sobierajska (Klub Sportowy Pohl Judo Przemęt) ,Piotr Dyga (Judo AZS UW) oraz ich trenerom

Walki były świetne! 


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio