»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Akademickie Mistrzostwa Europy
2018-07-26

Damian Szwarnowiecki zdobył srebrny medal Akademickich Mistrzostw Europy w Judo w katm 81 kg. Sebastian Marcinkiewicz zdobył V miejsce, Arkadiusz Makarewicz VII a Marek Wawrzkiewicz IX.
Ponadto Polacy zdobyli 4 złote medale: Rafał KozłowskiUla HofmanAnia Załęczna oraz Mateusz Garbacz oraz jeden brązowy Daniel Moskal

Zawody rozgrywane były w Portugalskim mieście Coimbra. 

Gratulacje!!
Sponsorem Damiana Szwarnowieckiego jest firmaTIM SA.


Nowy sponsor naszej sekcji
2018-07-23

 Sklep internetowy Sferis.pl będzie wspierał przez najbliższy rok sekcję Judo naszego klubu. Jest to kolejna firma po Druck.pl, Agrofoto, Muszyniance oraz Epore, która wesprze rozwój młodych Judoków. Środki będą przeznaczone m.in. na wyjazd na dwa Puchary Europy jesienią tego roku oraz camp w Warszawie. Jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy w imieniu zawodników, trenerów oraz rodziców.

"SFERIS to dynamicznie rozwijająca się specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej oferująca produkty elektroniki użytkowej: komputery, smartfony, tablety, RTV-AGD oraz FOTO-VIDEO. Nasz zgrany zespół tworzą profesjonaliści i pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Na rynku istniejemy już od 22 lat, a od 2007r. jesteśmy częścią Grupy ACTION S.A, notowanej na GPW. Szaro-zielone logo SFERIS zdobi nie tylko wejścia do salonów własnych w prestiżowych centrach handlowych, ale także salony partnerskie w całej Polsce. Zespół świetnie przygotowanych Doradców w myśl hasła „Zaufaj Ekspertom” dba o satysfakcję Klientów oferując nowoczesne produkty oraz pakiet udogodnień, takich jak możliwość zakupu w korzystnych ratach, leasingu, ubezpieczeniem produktów a także płatności szybkim przelewem poprzez platformę PayU oraz system transakcyjny PayPal. 
Rozwój sieci na obszarze całej Polski oraz nowoczesne projekty e-commerce to najważniejsze punkty naszej strategii - zaufanie Klientów rośnie wraz z kolejnymi innowacyjnymi pomysłami. 
Spółka jest zdobywcą znaczących nagród:

„Laur Konsumenta Dekady 2004-2014” dla najlepszych firm konkursu „Laur Klienta”; 

„Złoty Laur Klienta” w kategorii „Sklepy Komputerowe” w 4 ostatnich edycjach konkursu (2010, 2011, 2012, 2013). 

Miejsce w elitarnym gronie Gazel Biznesu za najdynamiczniejszy rozwój na rynku w latach 2010-2012; 

Laureat konkursu „Bezpieczny eSklep” latach 2011 i 2012, dzięki jakości i rzetelności świadczonych przez sklepy internetowe usług.

Jesteśmy także operatorem sklepu internetowego:  www.more4kids.pl  oferującego produkty dedykowane dla matki i dziecka. "

www.sferis.pl


Już jutro rozpoczną się Europejskie Igrzyska Studentów
2018-07-23

 Już jutro ruszają Europejskie Igrzyska Studentów. Zawody będą rozgrywane w mieście Coimbra w Portugalii. Startować będą zawodnicy KS Gwardia Wrocław: Marek Wawrzkiewicz, Arek Makarewicz, Damian Szwarnowiecki oraz Sebastian Marcinkiewicz oraz byli judocy naszego klubu: Ula Hofman oraz Rafał Kozłowski.

Całej Reprezentacji życzymy powodzenia!  


Akademickie Mistrzostwa Europy
2018-07-10

 Już za niespełna dwa tygodnie w Coimbra w Portugalii odbędą się Akademickie Mistrzostwa Europy. W zawodach wezmą udział zawodnicy KS Gwardia Wrocław: Marek Wawrzkiewicz (60kg), Arek Makarewicz (66kg), Damian Szwarnowiecki (81kg) oraz Sebastian Marcinkiewicz (81kg). Ponadto w zawodach wezmą udział byli judocy z naszego klubu, Rafał Kozłowski (90kg) oraz Ula Hofman (70kg).

Akademickie Mistrzostwa Europy to cykl sportowych imprez przeznaczonych dla akademickich reprezentacji uczelni z całej Europy. Organizowane są na zlecenie Europejskiej Federacji Sportu Studenckiego (EUSA) przez narodowe federacje sportu studenckiego lub uczelnie różnych krajów. Pierwsza edycja tych zawodów odbyła się w roku 2001. Od 2012 zmienia się formuła mistrzostw EUSA. Co dwa lata (na przemian z rozgrywanymi w latach nieparzystych mistrzostwami w poszczególnych sportach) organizowane są Europejskie Igrzyska Studenckie. Nominacje na Akademickie Mistrzostwa Europy uzyskują najlepsze zespoły mistrzowskich zawodów AZS (AMP, MP AZS) w danym sezonie.

"W 2017 miałem pierwszy raz możliwość wzięcia udziału w European University Championships  organizowanym przez EUSA - European University Sports Association. Udział w zawodach i możliwość reprezentowania Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu jak i kraju jest rzeczą bezcenną. Była to wspaniała przygoda, którą będę z uśmiechem wspominał z roku na rok. Ambicje na najbliższy rok medal na European University Games  - Coimbra 2018." - kilka słów Arkadiusza Makarewicza o starcie w zawodach.

Pełny wywiad dostępny jest na www.eusa.eu/media/eusa-insider/arkadiusz-makarewicz

Powodzenia!


Dziękujemy firmie ZONTI
2018-07-05

Dziękujemy firmie ZONTI sp. z o.o. za wsparcie sekcji Judo w Tyńcu Małym. Dzięki pomocy finansowej, dzieci otrzymają dofinansowanie do obozu oraz startów w zawodach w nowym roku szkolnym. Cieszymy się, że są wśród nas osoby, które bezinteresownie wspierają sport dzieci i młodzieży!

Dziękujemy!!


Siódme miejsce Mistrzostw Europy Julii Jaroszewskiej
2018-07-05

 Julka stoczyła 4 walki, dwie wygrała i dwie przegrała. W pierwszej rundzie pokonała przed czasem Rumunkę Marin przez rzut tomoe-nage. W kolejnej rundzie zmierzyła się z późniejszą Wicemistrzynią Europy, Rosjanką Kariakina. Walka była wyrównana, Julka miała przewagę techniczną (shido dla przeciwniczki) ale została rzucona na Ippon przez rzut poświęcenia.

W repasażach szybko wygrała przez duszenie z 13. zawodniczką rankingu EJU, rozstawianą Czeszką Svobodova. W kolejnym pojedynku zabrakło doświadczenia startowego i poprzez rzut w końcówce walki Julka została pokonana przez późniejszą brązową medalistkę, Słowenkę Lobnik.

Był to bardzo udany występ, chociaż niewiele zabrakło żeby walczyć o medal. Jest to przykład, że ciężką pracą można osiągnąć sukcesy sportowe.

Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do udanego sezonu zawodniczki, w szczególności trenerom, koleżankom i kolegom z maty oraz fizjoterapeutom.

Jedyny Polak, który zdobył medal (brązowy) to Wojtek Kordyalik. Gratulacje dla zawodnika i trenera Darka Tabisza. 


Damian Szwarnowiecki trenuje w Azerbejdżanie
2018-07-05

Po obozie Kadry Narodowej Seniorów, który odbył się w Giżycku, Damian Szwarnowiecki poleciał do Azerbejdżanu, gdzie ma trenować z jedną z najmocniejszych Reprezentacji w Judo na świecie. Jest to jeden z etapów przygotowań do kwalifikacji olimpijskich. 

Czekamy na wieści od Damiana, życzymy powodzenia i uniknięcia nawet najdrobniejszych kontuzji! 


Sebastian Marcinkiewicz Mistrzem Europy KURES
2018-07-05

Sebastian Marcinkiewicz zdobył tytuł Mistrza Europy KURES w kat. 82 kg. Jest to historyczny sukces, ponieważ były to pierwsze Mistrzostwa Europy w tej sztuce walki. Piąte miejsce zajęli Miłosz Pękala oraz Patryk Kastner. 

80 zawodników z 21 krajów stanęło do walki o medale. Startowali między innymi Gruzini, silni Ukraińcy, do tego Turcy, Azerowie, Ormianie i zawsze wymagający Rosjanie. Było pięknie i oprawa turnieju była wręcz fantastyczna, Trochę pogoda pozmieniała program zawodów ( burza) i jako że impreza pod chmurka musieliśmy wszystko przeczekać. Blok finałowy odbył się bez przeszkód i nawet doczekaliśmy się gorącego dopingu wczasowiczów z Polski! 

Jest to prężnie rozwijająca się dyscyplina sportu dzięki zaangażowaniu Rafała Marcinkiewicza, Unkasa Gałek oraz Bartka Zamęckiego. 

Gratulujemy!


Julia Jaroszewska Reprezentantką Polski na Mistrzostwa Europy!
2018-06-18

Julia Jaroszewska za dwa tygodnie weźmie udział w Mistrzostwach Europy Juniorek Młodszych, które odbędą się w Sarajewie. Zawodniczka startuje w kat. 70 kg. W tym roku zdobyła m.in. Wicemistrzostwo Polski oraz V miejsce w Pucharze Europy.
Trzymamy kciuki! 


Pierwsze Mistrzostwa Polski Kures
2018-06-18

 Pierwsze Mistrzostwa Polski Seniorów w KURES miały miejsce w ten weekend w Sobótce. Startowali także Judocy z naszej sekcji.  Gratulacje dla zawodników i organizatorów, zawody miały oprawę godną Mistrzostw Polski. 

Kilku zawodników z naszego klubu reprezentować będzie Polskę na Mistrzostwach Europy w Kures. Są to: Patryk Kastner, Sebastian Marcinkiewicz i Miłosz Pękala.

Trenerem Kadry jest Bartłomiej Zamęcki. 

Gratulacje!


Wicemistrzostwo Polski Drużyny Juniorek Młodszych
2018-06-02

Dziś kilka słów o Drużynowych Wicemistrzyniach Polski Juniorek Młodszych...


Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych!
2018-06-02

W niedzielę drużyna Juniorów Młodszych wywalczyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski! 🏆

Wygraliśmy 4 mecze, nie przegrywając ani jednego. Najtrudniejszy pojedynek mieliśmy na początku, walcząc z JUDO AZS Opole. Z tym zespołem przegraliśmy rok i dwa lata temu. Tym razem było lepiej - pokonaliśmy rywali 4-3!
W drugim meczu zmierzyliśmy się z GKS Czarni Bytom (wynik 5-2), w trzecim z Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin (wynik 6-1) i w ostatnim meczu z drużyną Start Radom (6-1). Bardzo cieszą wygrane walki z zawodnikami, z którymi nasi Judocy przegrali w zawodach indywidualnych. Oprócz dobrego wyniku, nasi zawodnicy pokazali piękne Judo i większość walk wygrali przed czasem. Dziękujemy za wsparcie drużyny dwóm zawodnikom, którzy dołączyli do naszej drużyny: Maciej Szynalski (WKS Śląsk Wrocław) oraz Dominik Król (UKS JUDO Wolbrom)...


6 medali Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
2018-06-01

Zakończyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Judo, czyli Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Młodszych. MKS Juvenia Wrocław wygrał klasyfikację generalną mężczyzn i zajął 3 miejce w kobietach. Jest to zasługa naszych zawodniczek i zawodników, którzy wywalczyli 6 medali. Były łzy szczęścia ale także chwile zawodu. Wracamy zadowoleni ale z lekkim niedosytem. Nasi zawodnicy byli bardzo dobrze przygotowani i oddali serce na macie. Wyniki indywidualne:


🥇Arek Waniszewski
🥈Julka Jaroszewska
🥈Olek Raczek
🥉Oliwia Woźniczka
🥉Dawid Hypta
🥉Wiktor Pigułeczka


V miejsce: Igor Błaszczak, Cezary Kotwicki
VII miejce: Łukasz Lenkiewicz, Kasia Demska, Wiktor Owsiany.
Gratulacje dla zawodników oraz trenerów: Zbigniew Zamęcki, Radosław Zamęcki, Bartłomiej Bochniak, Patryk Jamiński oraz Bartłomiej Zamęcki. Dziękujemy także trenerowi Adamowi Mazurkiewiczowi za przygotowanie zawodników.
W klasyfikacji województw Dolny Śląsk zajął drugie i trzecie miejsce w rywalizacji mężczyzn i kobiet. Gratulujemy także medalistom i trenerom z Dolnego Śląska!

Dziękujemy sponsorom:
Muszynianka
Strefa Zdrowia Muszynianki
druck.pl
AgroFoto
www.epore.plKolejny sukces na Pucharze Polski Seniorów i Seniorek!
2018-05-27

Duże brawa dla zawodniczek MKS Juvenia Wrocław za ogromną wolę walki o podium Pucharu Polski! Gratulacje należą się również dla Radka Stroki i Arka Makarewicza za emocjonujące walki i widowiskowe rzuty na ippon...


BMK Centrum Rehabilitacji
2018-05-24

Sport to nie tylko sukcesy ale także niestety kontuzje. Bardzo często nasi zawodnicy i zawodniczki wracają zdrowi na matę dzięki pomocy specjalistów z BMK Centrum Rehabilitacji. Bardzo profesjonalna opieka dla wyczynowych sportowców, amatorów, ale także osób, które nie ćwiczą z powodów problemów zdrowotnych. Polecamy!!


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio