»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Rafał Kozłowski brązowym medalistą Mistrzostw Europy do lat 23
2017-11-21

Wychowanek MKS Juvenia Wrocław, do niedawna zawodnik KS Gwardia Wrocław, obecnie reprezentujący barwy AZS-AWF Wrocław, Rafał Kozłowski, wywalczył największy sukces w swojej dotychczasowej karierze sportowej - brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy. W ubiegły weekend dorzucił pierwszy swój medal w zawodach z cyklu Grand Prix. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W Grand Prix w Hadze brał udział także Damian Szwarnowiecki. W pierwszej walce pokonał Amerykanina przez swoją koronną technikę - duszenie nogami (sankaku). W drugiej walce niestety przegrał i odpadł z zawodów. 


Dawid Hypta piąty w swoim pierwszym występnie na Pucharze Europy
2017-11-21

W trakcie wakacji nasz klub wzmocnił wychowanek AKS Strzegom, Dawid Hypta. Zmienił wagę na 50 kg i po nie do końca udanych startach w Warszawie i Oleśnicy złoto i dwa srebrne medale w Pucharach Polski. W ubiegły weekend dorzucił V miejsce Pucharu Europy. Był to debiut młodego judoki w zawodach tej rangi. Niewiele zabrakło do medalu. W turnieju wzięła udział także Julka Jaroszewska ale odpadła z rywalizacji po pierwszym pojedynku.

Życzymy kolejnych sukcesów! 


Sukcesy najmłodszych judoków MKS Juvenia Wrocław
2017-11-21

 W tym roku MKS Juvenia Wrocław wygrał klasyfikację drużynową Super Ligi Judo (lokalna liga judo dla początkujących zawodników) oraz International Judo League (ogólnopolska liga judo, w której startują kluby z całej Polski oraz kilku państw zagranicznych). Szczególnie cieszy drugi sukces, ponieważ rywalizacja o zwycięstwo była zacięta i wszystko rozstrzygnęło się w trakcie zawodów w Gdańsku. 
Serdeczne gratulacje należą się wszystkim dzieciakom, które chociaż raz startowały w zawodach obu lig, rodzicom ale przede wszystkim trenerom, których zaangażowanie oraz mobilizacja aby startować we wszystkich turniejach zapewniła te sukcesy.
Oby przyszły rok był równie udany! 


Gratulujemy kolejnych sukcesów w Pucharze Polski
2017-11-11

Mimo zmęczenia długim okresem startowym, na ostatnim już w tym roku Pucharze Polski nasi zawodnicy zdobyli kolejne medale. Cieszy 3 miejsce Michała Michalskiego i 5 miejsce Radka Stroki w Pucharze Polski Juniorów. Dla obu zawodników był to spawdzian po okresie leczenia kontuzji.

Dla Juniorów Młodszych jest to praktycznie koniec sezonu, w ten weekend Dawid Hypta i Julka Jaroszewska wezmą udział w Pucharze Europy.

Warto też oglądać transmisję z Grand Prix w Hadze, gdzie w sobotę wystąpi Damian Szwarnowiecki.

Trzymamy kciuki!! 


Ranking Dzieci MKS Juvenia Wrocław
2017-11-06

W zakładce do pobrania zamieszczamy Ranking Dzieci. Przed nami jeszcze kilka turniejów, m.in. w Krakowie, Gdańsku, Oleśnicy oraz Mistrzostwa Klubu, w których można uzyskać najwięcej punktów!

Prosimy o sprawdzenie czy dzieci mają wpisane punkty za wszystkie turnieje, w których brały udział. Jeśli wpisane jest 0 to znaczy, że wkradł się błąd. Prosimy wówczas o kontakt z trenerem prowadzącym zajecia w sekcji lub kontakt mailowy kontakt@zabawajudo.pl

W zakładce do pobrania znajduje się także kalendarz zawodów dla dzieci do końca grudnia (kalendarz2017.doc).

Na najlepszych czekają nagrody, ranking będzie także jedną z podstaw do powołania do Grupy Talent 2018!

Powodzenia!


Ranking Młodziczek i Młodzików MKS Juvenia Wrocław
2017-11-06

W zakładce do pobrania dostępny jest pełny ranking młodziczek i młodzików na 6 listopada. W Juniorkach Młodszych zwycięstwo jest przesądzone, Kinga Klimczak jest nie do doścignięcia, ale w chłopakach rywalizacja toczyć się będzie do ostatniego turnieju! Przypominamy, że zwycięzcy otrzymają bilety lotnicze do Tokio od firmy Druck.pl!

Mogą się wkraść pewne drobne błędy. Jeśli zawodnik lub zawodniczka ma wpisane 0 punktów w zawodach, w których w ogóle brak udział, to prosimy o wysłanie na maila kontakt@zabawajudo.pl informacji o miejscu lub udziale w zawodach. 


Obóz zimowy w Borowicach
2017-11-06

W zakładce obozy na stronie www.zabawajudo.pl zamieszczamy informacje dotyczące obozu zimowego w Borowicach, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z trenerami. Ilość miejsc mocno ograniczona więc prosimy o szybkie podejmowanie decyzji. 

Jest to obóz sportowy Judo i osoby, którym treningi sprawiają radość i mają predyspozycje żeby osiągnąć sukces sportowy, na pewno będą zadowolone. 

Jedzie z nami ekipa z klubu OKAY Opole więc na pewno będziemy mieć treningi na wysokim poziomie! 

Serdecznie polecamy!


Kolejny świetny występ naszych Kadetów!
2017-11-05

Zdobywając 9 medali wygraliśmy klasyfikację drużynową Pucharu Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Bytomiu. Był to Memoriał Józefa Wiśniewskiego, wieloletniego trenera i działacza Polskiego Związku Judo. Nasi Judocy potwierdzili swoją pozycję i podobnie jak tydzień wcześniej, wywalczyli aż 9 medali (2 złote, 2 srebrne, 5 brązowych). Za tydzień jedziemy do Gdynia, a za dwa Julka Jaroszewska i Dawid Hypta walczyć będą w Pucharze Europy.

Wszystkie wyniki dostępne są poniżej. Gratulacje dla zawodników ale także trenerów, którzy prowadzą tę grupę: Zbigniewa Zamęckiego, Bartłomieja Zamęckiego, Radosława Zamęckiego, Bartłomieja Bochniaka, Patryka Jamińskiego oraz Adama Mazurkiewicza! Widać efekty wspólnej pracy i zaangażowania całej grupy trenerów, zawodników i rodziców.

Dziękujemy także naszym sponsorom:
Muszynianka

Epore (www.epore.pl)

Druck.pl

Agorfoto.pl

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Krakowska 98 

gwardiajuvenia.pl/wynik.php


Ranking Juniorów Mł.
2017-11-03

 W zakładce do pobrania podajemy aktualny ranking klubowy Juniorek i Juniorów Młodszych. Zostały jeszcze 2 Puchary Polski, za zwycięstwo w każdym z nich można uzyskać 105 punktów. 

Przypominamy, że zwycięzcy rankingów Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych otrzymają bilet lotniczy do Tokio ufundowany przez firmę Agrofoto!

W turnieju startują także nasze Młodziczki i Młodzicy. Ranking zostanie opublikowany po weekendzie. Także w tej grupie wiekowej najlepsi otrzymają bilety do Tokio, ufundowane przez firmę Druck.pl

Jest o co walczyć!! 


Zawody dzieci
2017-11-03

W zakładce do pobrania znajduje się plik Kalendarz_2017.doc.

Są tam zamieszczone zawody dzieci do końca grudnia. 

Zachęcamy do udziału, każdy start ma znaczenie w klasyfikacji końcowej rankingu klubowego!

Powodzenia! 


9 medali Pucharu Polski, udany występ w Poznaniu!
2017-11-03

W sobotę uczestniczyliśmy w Memoriale Jigoro Kano w Poznaniu, którego organizatorem jest Akademia Judo. W zawodach w Warszawie drużynowo zajęliśmy 3 miejsce. W Poznaniu wywalczylismy 7 medali:
Złoci medaliści : Karolina Staszewska, Kacper Kurpiel, Bartek Chwistek
Srebrni: Hania Odrowąż-Wilkońska
Brązowi: Ignacy Przybylski, Wiktoria Cynk i Kacper Cielecki
IV miejsce: Pola Pączków

V miejsce: Ola Sznajder, Maja Szymańska, Hania Wiśniewska, Damian Widzewicz. 

Drugi dzień zmagań w Poznaniu to Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych oraz zawody Młodzików i Młodziczek w Memoriale Jigoro Kano.

Nasza ekipa zaprezentowała się kapitalnie. W Pucharze Polski zdobyliśmy 9 medali!

W grupie Młodzików i Młodziczek też było dobrze:
🥇Szymon Ciąglewicz
🥈Patryk Grzegorczyk 
🥉Piotr Chwistek, Tomasz Gąciarz, 
V miejsca: Szymon Trzmiel, Wiktoria Bilińska
Po dwóch dniach zmagań w klasyfikacji generalnej zajęliśmy 3 miejsce.


Kolejny turniej z cyklu IJL (International Judo League)
2017-10-29

Kolejny turniej z cyklu IJL za nami główna role odegrały nasze młodziczki wygrywając 5 złotych medali !
Turniej kończymy w następujący sposób
6 złotych
2 srebrne
3 brązowe
3 piąte
Co dało na 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej :)

Dziękuje za miłe przyjęcie i świetnie zorganizowany turniej Dla Tomka Staskiewicza i całej Judo Pandy !!


Kreatywnych mamy Judoków, prawda?
2017-10-29

Konkurs organizowany przez Polski Związek Judo z okazji Światowego Dnia Judo (28 października w dniu urodzin Jigoro Kano). Kreatywnych mamy Judoków, prawda?

#odwaznyjudoka #pzjudo #worldjudoday

Muszynianka
Strefa Zdrowia Muszynianki
AgroFoto
druck.pl
www.epore.pl
Centrum Sportowo-Rekreacyjne "Krakowska 98"


Prosimy o głos! Wystarczy krótka chwila żeby pomóc naszym sekcjom!
2017-10-29

Sekcja Judo MKS Juvenia Wrocław oraz KS Gwardia Wrocław dołączyły do programu SPORTBONUS. Do wygrania m.in. vouchery na sprzęt sportowy. Wystarczy podać imię i maila i zagłosować. Proste? Jasne, że proste. Prosimy o przesyłanie informacji swoim kolegom, koleżankom, rodzicom i facebookowym znajomym. Głosujemy na oba projekty!

MKS Juvenia Wrocławhttps://www.sportbonus.pl/klub/mks_juvenia_wroclaw-1364


KS Gwardia Wrocław https://www.sportbonus.pl/klub/ks_gwardia_wroclaw-1367

Bardzo prosimy o głos na jedną z naszych sekcji Judo. Niestety jedna osoba może oddać głos jedynie na jedną sekcję. Prosimy o zachęcanie do głosowania swoich znajomych. Możemy wygrać m.in. pieniądze na sprzęt sportowy. Zajmuje to krótką chwilę!


Takie rzeczy tylko w sekcji przy ul. Bobrzej!
2017-10-26

Pod nieobecność trenera Zbigniewa Zamęckiego w Szkole Podstawowej nr 3 we Wrocławiu zajęcia prowadzą Sebastian Marcinkiewicz, Mistrz Polski Juniorów, uczestnik Mistrzostw Świata i Europy, oraz Stefania Kotwicka, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, siódma zawodniczka Mistrzostw Europy. Takie rzeczy tylko w sekcji przy ul. Bobrzej!


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio