»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Damian Szwarnowiecki powołany na Mistrzostwa Świata do Budapesztu
2017-07-21

 Damian Szwarnowiecki wystąpi w Mistrzostwach Świata, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Budapeszcie. Od kliku tygodni dwóch naszych najlepszych zawodników, Damian oraz jego klubowy kolega Karol Kurzej, trenują z Kadrą Narodową Seniorów pod okiem trenera Zbigniewa Pacholczyka. Najpierw trenowali na zgrupowaniu w Zakopanem, później w Cetniewie...


Sebastian Marcinkiewicz brązowym medalistą Pucharu Europy Juniorów
2017-07-21

 Sebastian Marcinkiewicz zdobył brązowy medal Pucharu Europy w Gdyni, dzięki czemu potwierdził swój wysoki poziom i uzyskał minimum na start w Mistrzostwach Europy i Świata Juniorów. Aktualny Mistrz Polski Juniorów od kilku miesięcy studiuje na Uniwersytecie w Katsuura w Japonii. Teraz wraca do Japonii żeby kontynuować treningi w kolebce Judo.

W międzyczasie odwiedził nas na obozie w Cetniewie i poprowadził 2 treningi techniczne.W turnieju udział wzięli inni judocy z naszego klubu: Ania Dąbrowska, Patryk Kastner i Radek Stroka.

Patryk i Radek wystąpią 22 lipca w Pucharze Europy w Pradze. Trzymamy kciuk i Życzymy dalszych sukcesów! 


Zakończenie sezonu - Paintball
2017-06-11

 W niedzielę 11 czerwca spotkaliśmy się w Citypaintball Wrocław żeby aktywnie spędzić czas na paintballu i porozmawiać przy grillu. Pogoda dopisała, było mnóstwo śmiechu i za rok na pewno pojawimy się ponownie! Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę, trzeba tego typu spotkania organizować częściej, może następnym razem do strzelaniny dołączą się rodzice!


Wyróżnienia dla naszych zawodniczek
2017-06-14

Miło jest na poinformować, że w dniu 14 czerwca odbyła się Gala Olimpijczyków zorganizowana przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty.

Miło jest nam dlatego, ze z pośród 480 wniosków, wyróżniono 130 osób, a dwie z nich to zawodniczki naszego Klubu- Oliwia Szczepanowska i Kinga Kniter.

Dolnośląski Kurator, Pan Roman Kowalczyk w asyście Wicekuratora, Pana Janusza Wrzala zaznaczyli, że wyróżnione osoby są najzdolniejszą młodzieżą w Województwie.

Gratulacje otrzymali rownież trenerzy klubowi "najzdolniejszej młodzieży 😎
Patryk Jamiński i Bartłomiej Bochniak. 


Wybitny i charyzmatyczny Trener, przyjaciel i wychowawca wielu pokoleń znakomitych polskich judoków
2017-06-23

Smutny dzień dla Wrocławskiego Judo !! Wczoraj odszedł od nas trener Stanisław Siewior (79l)Trener (7 dan) i założyciel AZS Politechnika Wrocław, ale przede wszystkim, przez blisko 25 lat główny trener w KS Gwardia Wrocław. Drugi Trener Kadry Olimpijskiej w latach 1978 – 1980. Trzykrotny zwycięzca plebiscytu na najlepszego Trenera Dolnego Śląska (1976,1985,1986)...


International Judo Turnament SOLANIN Cup 2017 w Nowej Soli
2017-06-17

Siedmioro zawodników MKS Juvenia Wrocław wystartowało w sobotę 17.06.2017 w International Judo Turnament SOLANIN Cup 2017 w Nowej Soli. W zawodach wzielo udział okolo 700 zawodnikow z 20 państw.
Rewelacyjnie spisali się zdobywajac zloty medal troje zawodników...


Pierwszy turniej w Japonii - i mamy podium !!
2017-06-12

Sebastian Marcinkiewicz obecnie studiujący w Japonii, stoczył już swój pierwszy turniej w barwach nowej uczelni IBU i nowej kategorii wagowej 90kg! Dziś odbyły się eliminacje do mistrzostw regionu ( Kanto - w Japonii w Judo jest 5 Kanto ). Sebastian wygrał 3 pojedynki przez ippon, a w finale niestety uległ na wazaari reprezentantowi kadry Japonii z 90 kg...


MKS Juvenia Wrocław wygrywa Turniej Przyszłych Olimpijczyków
2017-06-06

 MKS Juvenia Wrocław wygrał klasyfikację drużynową Turnieju Przyszłych Olimpijczyków w Kątach Wrocławskich. Drugie miejsce zajął Conrad Gdańsk a trzecie MUKS Kokoro Łódź. W sumie nasi zawodnicy zdobyli 10 złotych medali (w sumie 28).

Zawody otworzyła Dyrektor SP nr 1 w Kątach Wrocławskich Pani Lidia Reps oraz Prezes MKS Juvenia Wrocław oraz były Prezes Polskiego Związku Judo Pan Sławomir Kownacki.

Wyniki dostępne są na www.judostat.pl

Dziękujemy za wykonanie profesjonalnych zdjęć Lidii Mukhamadeeva. Nie jest to pierwszy turniej, z którego mamy zdjęcia zrobione przez Panią Lidię. Zdjęcia dostępne są w linku: https://goo.gl/photos/wJmttt7NMHkRRWfB8.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy organizacji turnieju, szczególnie trenerowi Patrykowi Jamińskiemu.

Dziękujemy władzom Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie za wsparcie organizacyjne i finansowe.

Dziękujemy także naszym sponsorom: Muszynianka, Agrofoto.pl, Druck.pl oraz Epore.

  


Cztery medale dla KS Gwardia Wrocław !
2017-05-27

Cztery medale z Pucharu Polski Seniorów dla KS Gwardia Wrocław!
Srebrny medal Arkadiusz Makarewicz - 66kg
Brązowy medal Patryk Kastner - 66kg
Brązowy medal Marek Wawrzkiewicz - 60kg
Brązowy medal Rafał Kozłowski - 90kg

Brawo !!


Ranking Dzieci MKS Juvenia Wrocław
2017-05-23

 Po kilku miesiącach rywalizacji na matach w Polsce oraz Europie zamieszczamy aktualny ranking dzieci. Przed nami jeszcze Wrocławska Olimpiada Młodzieży, która odbędzie się w środę w Żórawnie, Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Kątach Wrocławskich czy bardzo mocny turniej w Nowej Soli. 

Pełne zestawienie znajduje się w zakładce do pobrania, jeśli brakuje wyniku któregoś z dzieci (ma zero zamiast chociaż jednego punktu a dziecko startowało w zawodach, prosimy o wysłanie maila na adres klub@gwardiajuvenia.pl).

Ranking będzie sukcesywnie uzupełniany, brakuje jeszcze niektórych wyników z Super Ligi w Kobierzycach.

Najlepsi w poszczególnych grupach wiekowych...


Camp międzynarodowy w Bielsku-Białej
2017-05-24

Puchar Europy w Bielsku-Białej to jeden ze sprawdzianów przed Mistrzostwami Europy kadetów, które w dniach 30 czerwca – 2 lipca odbędą się w Kownie.
Od 22 do 24 maja, a więc bezpośrednio po zawodach, odbywał się camp międzynarodowy w Bielsku-Białej, w którym udział wzięli zawodnicy MKS Juvenia Wrocław!
Wszyscy cali i zdrowi wrócili do Wrocławia, chwila odpoczynku po mocnych walkach, których z pewnością nie zabrakło podczas campu z zawodnikami z całej Europy :)

Do zobaczenia za rok !


Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na tatami !
2017-05-22

Nasza utytułowana zawodniczka Aleksandra Kawecka reprezentująca barwy MKS Juvenia Wrocław doznała poważnej kontuzji podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Dziś o godzinie 12 ma operacje rekonstrukcji więzadeł krzyżowych przednich (ACL).

"Stało się w pierwszej walce na MP kolano skręciło mi się do środka przy rzucie. Mimo to dokończyłam walkę i 12 dni przechodziłam z tą nogą. Mam zerwane więzadło krzyżowe przednie i naderwana łąkotke."

Sportowe pozdrowienia !!


Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !
2017-05-12

Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo MKS Juvenia Wrocław w roku szkolnym 2016/2017!
Pieniądze przeznaczone są na zakup sprzętu sportowego dla zawodniczek i zawodników naszego klubu. Dzięki współpracy z Państwem, nasi zawodnicy mogą osiągać jeszcze lepsze wyniki sportowe, w szczególności w Pucharach Europy, Mistrzostwach Europy i Świata, a Państwa firma dotrze do dużej liczby odbiorców, jakimi są rodzice, dzieci i sympatycy Judo na Dolnym Śląsku i w Polsce.
Zachęcamy kolejnych sponsorów do współpracy !

Muszynianka
Centrum Sportowo-Rekreacyjne "Krakowska 98"
AgroFoto
druck.pl
Epore - najwyższe standardy usług w trosce o środowisko
Einhell


Ciąg dalszy sukcesów MKS Juvenia Wrocław w sezonie 2017
2017-05-07

Emocje już trochę opadły, dzień po Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych.
Obie drużyny MKS Juvenia Wrocław wywalczyły brązowe medale.

Zadanie nie było łatwe...


INTERNATIONAL BUDAPEST JUDO KUPA 2017
2017-05-07

30. INTERNATIONAL BUDAPEST JUDO KUPA 2017
Budapeszt Węgry 29.04 - 02.05.2017

W długi weekend 29.04 - 02.05.2017 zawodnicy MKS Juvenia Wrocław walczyli w Budapeszcie Węgry na 30 International Budapest Judo Kupa 2017
W zawodach uczestniczyło 29 państw z Europy oraz zawodnicy z USA i Kanady...


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio