»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Sochaczew 2015
2015-09-06

Pierwszy Puchar Polski Juniorów i Juniorek po wakacyjnej przerwie, zweryfikował formę naszych zawodników i zawodniczek podczas zawodów w Sochaczewie.

MKS Juvenia Wrocław zdobyła 6 medali, dwa 5 miejsce i jedno 7 miejsce:

1 miejsce - Karina Gliszczyńska, Patryk Kastner
2 miejsce - Aleksandra Kawecka, Asia Grasza
3 miejsce - Dominika Jankowiak, Michał Cepuch
5 miejsce - Marcelina Palow, Michał Michalski
7 miejsce -
Kamil Dąbrowski

GRATULACJE !!


European Judo Cup - Bratislava 2015
2015-09-06

W ten weekend odbył się Puchar Europy Seniorów w Bratysławie - Słowacja, w którym startowało dwóch zawodników Gwardii Wrocław - Arkadiusz Makarewicz 66kg i Karol Kurzej 81kg.
Formę jaką pokazał Karol na zawodach napawa optymizmem co do startu w Mistrzostwach Europy!
Pełne wyniki z zawodów: www.ippon.org/cont_cup_sen_svk2015.php


Kalendarz DZJUDO 2015
2015-08-13


Brązowy medal Koziołka w Pucharze Europy, Ula piąta!
2015-08-08

 Gratulacje dla Koziołka! Rafał Kozłowski wywalczył brązowy medal Pucharu Europy Juniorów we Wrocławiu! Rafał jedyną porażkę poniósł w półfinale ale o brązowy medal wygrał z Francuzem Lorenzo przed czasem! W tej kategorii wagowej Polacy zdobyli w sumie 3 medale a wygrał Piotr Kuczera.
Gratulacje także dla Uli Hofman, która otarła się o podium i ostatecznie zajęła V miejsce.


Ania Dąbrowska medalistką MISTRZOSTW ŚWIATA I EUROPEJSKIEJ OLIMPIADY MŁODYCH!!!!!!
2015-08-09

 Ania Dąbrowska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata Kadetek i srebro Europejskiej Olimpiady Młodzieży! To co wydarzyło się w walce o brązowy medal jest trudne do opisania. Ania przegrywała walkę na yuko i 2 shido żeby równo z syreną rzucić na kosotogake na ippon. Na wykonanie ostatniej akcji miała 4 sekundy. Rywalka z Brazylii Vitoria Andrade długo będzie pamiętać ten pojedynek. 

Ania pokazała charakter i mimo potwornego zmęczenia nie poddała się do ostatniej sekundy. Wygrała w trakcie tego turnieju 4 walki przegrywając jedynie w półfinale złotą medalistką Japonką Ryoko Takeda. 

Do Sarajewa Ania jechał prosto z Europejskiej Olimpiady Młodych, zawodów rangi Mistrzostw Europy. Tam Ania zdobyła srebrny medal przegrywając z reprezentantką gospodarzy Gruzinką Liparteliani. 

Wyniki to nie kwestia przypadku. Ania pod okiem swojego klubowego trenera Zbigniewa Zamęckiego przygotowywała się w Chłapowie. Ten sukces to także sukces jej koleżanek i kolegów, którzy pomogli w przygotowaniach.

Teraz czas na relaks i wylizanie się z lekkich urazów.

Gratulujemy Ani i trenerowi.

Jesteście wielcy!


Przygotowania do Mistrzostw Świata
2015-08-09

 Damian Szwarnowiecki przygotowuje się do Mistrzostw Świata Seniorów! W Cejle trenował z naszymi judokami pierwszy skład Belgii i Slowenii a później w Izoli. Codziennie randori m.in. z Draksiciem (Mistrzem Europy), Van Ticheltem czy Ungvarim. Trzymamy kciuki za Damiana żeby powalczył z co najmniej takim efektem jak Ania Emotikon smile ale do turnieju jeszcze kilka ciężkich treningów. Wraz z Damianem trenuje Karol Kurzej, który walczy o Mistrzostwa Europy Młodzieży!


V miejsce Ani Dąbrowskiej w Mistrzostwach Europy
2015-07-07

  Na pewno V miejsce Mistrzostw Europy to dla Ani Dąbrowskiej spory niedosyt. Nie ukrywała, że po srebrnym medalu z ubiegłego roku na turnieju w Bułgarii celuje w złoto. Gratulujemy jednak bardzo dobrego miejsca i życzymy powodzenia w Mistrzostwach Świata. Tam Ania będzie miała okazję odkuć się za Mistrzostwa Europy. Do tego czasu Ania będzie przygotowywać się w Chłapowie pod okiem swojego trenera Zbigniewa Zamęckiego.

W Mistrzostwach Europy debiutował Michał Michalski, który zakończył udział w turnieju na 11 miejscu. Michał pojechał jako rezerwowy w wyniku kontuzji Przemka Litwina. Przemkowi życzymy dużo zdrowia a Michałowi gratulujemy występu!


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Luboń 2015
2015-06-17

MKS Juvenia Wrocław reprezentować będzie 18 osób.

Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom, którzy w najbliższy weekend 20-21 czerwca w Luboniu walczyć będą o medale Mistrzostw Polski...


Ania Dąbrowska z medalem Pucharu Europy, Ola Kawecka w swoim debiucie dziewiąta
2015-06-08

 Ania Dąbrowska na podium Pucharu Europy w Bielsko-Białej. Nasza Wicemistrzyni Europy jest pewna startu w najważniejszych imprezach międzynarodowych w grupie Juniorek Młodszych...


Turniej w SP 3 z okazji Dnia Dziecka
2015-05-31

  Kilkudziesieciu jak nie ponad stu późniejszych medalistów Mistrzostw Polski walczyło w zawodach w SP 3 przy ul. Bobrzej. Kolejny turniej odbył się w czwartek...


Kolejne medale naszych najmłodszych judoków, tym razem walczyli w Nowej Soli
2015-05-31

  W dniu 30.05.2015 w Nowej Soli odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Judo Dzieci i Młodzików. Należy podkreślić, że było to również 20 lecie Uczniowskiego Klubu Sportowego "Ósemka"...


V miejsce Bartłomieja Zamęckiego w Mistrzostwach Europy Masters, Mirosław Wolszczak Mistrzem!
2015-05-31

  Trener MKS Juvenia Wrocław, Bartłomiej Zamęcki, zakończył rywalizację w Mistrzostwach Europy Masters na V miejscu. Dużym sukcesem swój występ zakończył inny wrocławski trener, Mirosław Wolszczak, który zdobył tytuł Mistrza Europy.
Gratulujemy!


Opole zdobyte
2015-05-31

 W ten weekend w Opolu rozgrywany był Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych (sobota) oraz Juniorek i Juniorów. Nasz klub wygrał łączną klasyfikację medalową w obu grupach wiekowych. 


Był to szczególnie udany weekend dla Sebastiana Marcinkiewicza, który po raz pierwszy wystartował w wyższej kategorii wagowej i walcząc z zawodnikami z czołówki Polski zdobył złoty medal; Michała Cepucha, który wygrał pierwszy swój Puchar Polski Juniorów w kategorii 90kg, podobnie jak Patryk Kastner w kat. 66kg; Oli Kaweckiej, która zdobyła medale zarówno w sobotę jak i niedzielę oraz Tomka Molińskiego, Krzyśka Klimentowskiego oraz Kuby Piaseckiego, dla których medale na tym turnieju to życiowe wyniki. 

Gratulujemy także pozostałym medalistom oraz ich trenerom!

Pełne wyniki naszych zawodników podajemy poniżej.


Pierwsze Igrzyska Europejskie
2015-05-23

 W dniach 12-28 czerwca w Baku odbędą się Pierwsze Igrzyska Europejskie. W stolicy Azerbejdżanu Polskę reprezentować będzie 214 sportowców. W Judo reprezentować Polskę będą m.in. 3 wychowankowie MKS Juvenia Wrocław: Damian Szwarnowiecki, Łukasz Błach i Jakub Wójcik...


Półkolonia Letnia JUDO we Wrocławiu!
2015-05-20

 W tym roku podobnie jak w dwóch poprzednich organizujemy półkolonię Judo w Centrum Krakowska98. W dniach 6-10 lipca (poniedziałek-piątek) w godzinach 9-16 Państwa dzieci będą miały okazję poszaleć w na macie, parkiecie, korcie czy ściance wspinaczkowej. Oprócz zajęć Judo, gimnastycznych, w tym roku odbędą się zajęcia Tenisa oraz trening na ściance wspinaczkowej.

5 dni świetnej zabawy i ogromnej dawki ruchu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.zabawajudo.pl w zakładce obozy.

Ilość miejsc ograniczona.

Zdecydowane osoby prosimy o kontakt z trenerem Patrykiem - 692285907 lub mailowo kontakt@krakowska98.com


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio