»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Mamy Mistrza Polski Seniorów!
2011-10-21

Mamy Mistrza Polski Seniorów! Można spokojnie powiedzieć, że złoto Mateusza Rudnickiego w kategorii +100 kg było największą niespodzianką 55-tych Indywidualnych Mistrzostw Polski, które odbyły się w ten weekend w Opolu.


Drużyna MKS Juvenia wygrała turniej na Sycylii!
2011-10-15

Memoriał Falcone i Borsellino znów wygrany przez naszą ekipę. MKS Juvenia Wrocław wywalczyła złoto, podobnie jak przed rokiem. Był to już trzeci nasz występ w tym sycylijskim turnieju, osiem lat temu udało się zdobyć brązowe medale.


Gwardia Wrocław wygrała klasyfikację punktową Pucharu Polski Młodzieży! 6 medali z zawodów w Opolu.
2011-10-10

6 medali wywalczyli Gwardziści w Pucharze Polski Młodzieży w Opolu. Srebro wywalczył Maciej Kubicki w kat. 100 kg. Ponadto 5 medali brązowych i pięć miejsc siódmych. Był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski Seniorów, które odbędą się w tej samej sali już za kilkanaście dni.


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
2011-09-30

17 września w Suchym Lesie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Dopiero co otrzymaliśmy wyniki, nasze zawodniczki i zawodnicy wygrali rywalizację w 8 kategoriach wagowych.

Gratulacje! Prezentujemy listę zwycięzców...


Obchody 50-lecia KS Gwardia Wrocław już za nami!
2011-09-30

Blask medali, emocje sportowe, łzy wzruszeń, uściski gratulacji, spotkanie ikon judo. Tak sekcja Gwardii Wrocław świętowała swoje 50-lecie. Złoty Jubileusz był jednak przede wszystkim okazją do wspomnień o klubie, który mocno zapisał się w życiorysach wszystkich zgromadzonych gości...


Tytuł Drużynowych Mistrzyń Polski Juniorek Młodszych dla zawodniczek Juvenii! Drużyna męska o krok od złota!
2011-09-29

Drużyna dziewcząt MKS Juvenia Wrocław zdobyła złoty medal na rozgrywanych w Pile Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych. Nie udało się po raz czwarty z rzędu wygrać zawodów przez drużynę męską, ale i tak gratulujemy srebrnych medali!...


Tanio skóry nie sprzedali! Kamila siódma a Piotrek dziewiąty na Mistrzostwach Europy
2011-09-19

Kamila Wasek zajęła miejsce siódme na rozgrywanych w Lommel (Belgia) Mistrzostwach Europy Juniorek i Juniorów. Piotrek Płoński z dwiema wygranymi walkami na koncie uplasował się na dziewiątym miejscu. Damian Szwarnowiecki po przegranej pierwszej walce odpadł z turnieju, natomiast Kevin Kissk nie wystartował, ponieważ na wtorkowym treningu nabawił się kontuzji.


Początek roku szkolnego - czas naborów do naszych sekcji
2011-09-09

Sekcja judo KS Gwardia Wrocław oraz MKS Juvenia Wrocław jest jedną z mocniejszych sekcji judo w Polsce. Osiągamy świetne rezultaty w każdej kategorii wiekowej, nasi judocy reprezentują kraj na największych światowych imprezach. Może w przyszłości dochowamy się medalisty Igrzysk Olimpijskich. Wszyscy nasi czołowi zawodnicy rozpoczynali swoją karierę w wieku szkolnym i dzięki wieloletniej pracy doszli do tak wysokiego poziomu. Dziś MKS Juvenia Wrocław ma prawie 20 sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta.
W zakładce „SEKCJE” można sprawdzić, w której szkółce judo Państwa dziecko może rozpocząć swoją życiową przygodę z JUDO!
Zapraszamy!


Pięć medali z Pucharu Polski!
2011-09-07

Pierwszy turniej po wakacjach – Puchar Polski Juniorek i Juniorów – odbył się w Sochaczewie w dniach 3-4 września. Nie udało się zdobyć złotego medalu, ale postawa naszych judoków może cieszyć. Srebro, cztery medale brązowe oraz pięć punktowanych miejsc dało w Gwardii Wrocław pierwsze miejsce w klasyfikacji punktowej mężczyzn...


Zajęcia judo dla dorosłych!
2011-08-30

Sekcja Judo dla dorosłych rusza ponownie 5 września. Termin się nie zmienił – 2 razy w tygodniu (poniedziałki i środy) w godzinach 20:15-21:45. Miejsce: centrum Wrocławia - sala judo KS Gwardia Wrocław przy ul. Krupniczej 15.

Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach – dla zaawansowanych oraz dla początkujących. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno byłych zawodników, jak i osoby nie mające kontaktu z tą sztuką walki.

Osoby biorące udział w Mistrzostwach Polski Masters obowiązkowo powinny wziąć udział w pierwszych treningach.

Treningi prowadzą Michał Zamęcki i Radosław Zamęcki.

Więcej informacji na stronie www.zabawajudo.pl w zakładce Zajęcia.


Blisko medalu z Uniwersjady
2011-08-27

Na rozgrywanej w Shenzen Uniwersjadzie wychowankowie trenera Zbigniewa Zamęckiego walczyli aby obronić medalowe pozycje z ostatniej Uniwersjady. Wówczas Łukasz Koleśnik zdobył srebro (90 kg) a Łukasz Błach - brąz (81 kg). Tym razem "Koleś" uplasował się tuż za podium, natomist Łukasz Błach był siódmy.

Gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów!


Zapraszamy na II Wrocław OPEN!
2011-08-18

Zapraszamy serdecznie na II Wrocław OPEN w Judo, który odbędzie się dnia 29. października we Wrocławiu. Startować mogą zawodniczki i zawodnicy w kategorii Junior Młodszy i Junior. W tym roku nasz turniej traktowany jest jako Otwarty Puchar Polski i najlepsi judocy otrzymają punkty do rankingu PZJudo. W ubiegłym roku udział wzięło ponad 350 uczestników z całej Polski oraz 8 ekip zagranicznych. W tym roku poziom zawodów na pewno się podniesie!

Komunikat organizacyjny zamieszczony jest w zakładce do pobrania.

Serdecznie zapraszamy!


Trudny sprawdzian - Mistrzostwa Świata Kadetów
2011-08-14

Dwoje judoków MKS Juvenia Wrocław wzięło udział w Mistrzostwach Świata Kadetek i Kadetów, które odbyły się w dniach 11-14 sierpnia w Kijowie (Ukraina). Niestety zarówno Urszula Hofman (63 kg) jak i Mateusz Kwiatkowski (+90 kg) przegrali swoje pierwsze pojedynki.


Życiowy sukces Kevina Kisska. Dwa "srebra" w Pucharze Europy!
2011-08-14

W dniach 13-14 sierpnia w Berlinie odbył się ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Europy Juniorów. Puchar Europy Top w stolicy Niemiec gościł zawodniczki i zawodników z czołówki europejskiego rankingu. Po raz kolejny dobrze zaprezentowali się judocy naszej sekcji. Swój życiowy sukces osiągnął Kevin Kissk, który wywalczył srebrny medal w kategorii wagowej do 100 kg i tym samym uzyskał minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów! Drugie miejsce wywalczył także Piotr Płoński w kategorii do 73 kg.


Mistrzostwa Polski Masters 2011
2011-08-11

Już 17. września w Sobótce odbędą się Mistrzostwa Polski Masters w Judo. Sekcja dla dorosłych KS Gwardia Wrocław weźmie udział w turnieju.

W zakładce "do pobrania" znajduje się komunikat organizacyjny zawodów, a także regulamin zawodów.

Zgłoszenia są do 5 września! Proszę zgłaszać się indywidualnie, wymagania które trzeba spełnić żeby zostać dopuszczonym do turnieju podane są w załączonych plikach.

Informacje dotyczące terminu pierwszego treningu po wakacjach zostaną jeszcze podane na naszej stronie i facebooku.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio